آموزش نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن های شیشه ای دارای مراحلی است که بسته به نوع شیشه، متریال مورد استفاده و مکانی که پارتیشن در آن نصب می شود متفاوت است. بعد از مراحل اندازه گیری و طراحی ، برش شیشه از اهمیت بالایی برخوردار است. شیشه ها بر اساس نوع مکان و انتخاب مشتری می توانند پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم دار، پارتیشن شیشه ای  تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره و ... باشند. پروفیل هایی که در پروژه پارتیشن سازی مورد استفاده قرار می گیرند باید به طور یکدست و کوره ای رنگ آمیزی شوند. یراق آلاتی که برای پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند بسته به نوع پارتیشن و شیشه متفاوت هستند. از این رو بهتر است که از یراق آلات برند های معتبر به منظور استفاده در نصب پارتیشن های شیشه ای مورد استفاده قرار گیرند. مراحل نصب حتما باید توسط افراد ماهر و آموزش دیده انجام شود زیرا نصب با کیفیت پارتیشن علاوه بر اینکه زیبایی کار را دوچندان می کند، امنیت بالایی دارد. برخی از پارتیشن های شیشه ای دارای فریم هایی از جنس آلومینیوم و یا استیل هستند. این فریم ها به اندازه شیشه ها ساخته می شوند و ممکن است به صورت توکار یا روکار مورد استفاده قرار بگیرند. در نهایت پروفیل های و سایر یراق آلات با استفاده از فرآیند جوشکاری و ابزار و وسایل مخصوص به شیشه ها متصل می شوند. یراق آلات پارتیشن شیشه ای با بهترین کیفیت ممکن در شهر پارتیشن موجود است و به فروش می رسد. قیمت پارتیشن شیشه ای در سایت شهرپارتیشن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن شیشه ای ریلی و همچنین قیمت دیوار شیشه ای ساختمان می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. 

آموزش نصب پارتیشن شیشه ای

فیلم آموزش نصب پارتیشن شیشه ای

در پروسه نصب پارتیشن های شیشه ای، بعد از اندازه گیری و تولید این محصول ، شرکت مورد نظر شیشه ها و یراق آلات را به محل مورد نظر می فرستند. ابزار و وسایلی که توسط شرکت فرستاده می شوند باید با دقت بسیار بالایی تخلیه شوند تا در حین حمل و نقل و جابه جایی دچار آسیب نشوند. ساخت و اجرای پارتیشن در مجموعه شهر پارتیشن با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات صورت می گیرد. شرکت های تولید کننده پارتیشن وظیفه دارند تا نمونه کار های نصب شده را به مراجعین نشان دهند. با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت شهر پارتیشن می توانید از نمونه های نصب شده پارتیشن های اداری که توسط این شرکت اجرا شده است دیدن کنید. هم چنین تمامی محصولات ارائه شده در این شرکت برای خریداران ارائه می شود. امکان ارتباط با مشاوران و کارشناسان مربوطه برای انتخاب و سفارش پارتیشن، در این سایت فراهم شده است. برای اطلاع از شیوه نصب می توانید فیلم آموزشی مربوط به نصب آن را دنبال کنید.

آموزش نصب پارتیشن شیشه ای اداری

نحوه نصب پارتیشن های اداری تاثیر مستقیمی بر ماندگاری و عمر پارتیشن دارد. پارتیشن های شیشه ای اداری در عین اینکه محصولات ساده ای به نظر می آیند اما در طراحی، تولید و نصب نیازمند دقت بسیار بالایی هستند. دو مرحله مهم که در شروع نصب انجام می شوند مراحل زوارکشی و آهن کشی پارتیشن های شیشه ای است. مراحل نصب پارتیشن شیشه ای اداری به شرح زیر است:

  • تنظیم کانال U: کانال U در ضخامت های متفاوتی وجود دارد . به منظور قرار گرفتن این کانال باید اندازه پارتیشن را با پانل های شیشه ای مطابقت دهید. بعد از انتخاب نوع کانال باید سوراخ هایی در آن ایجاد شود تا بتوان آن را به دیوار، سقف و کف نگه دارند. پیچ ها درون کانال U فرو می روند تا به شیشه آسیب نرسانند.
  • پانل های شیشه ای: شیشه از طریق دهانه درب به طرف کانال های U لغزانده می شود و پانل های شیشه ای باید در پایه های این کانال تراز شوند و اتصالات بین آن ها به صورت عمودی باشد.
  • اتصالات و یراق آلات: بعد از قرار گرفتن پانل های شیشه ای در جای خود با استفاده از لولاهایی که اغلب از جنس چدن هستند، برای ثابت کردن این پانل ها از واشر های لاستیکی استفاده می شود. واشر های لاستیکی را باید در دو طرف شیشه فشار داد و آن ها را در کانال U فرو کرد.

آموزش نصب پارتیشن شیشه ای اداری

زمان نصب پارتیشن های شیشه ای بر اساس نوع پروژه، متریال به کار رفته و مکان مورد نظر متفاوت است. برای نصب پارتیشن های شیشه ای اداری اگر از نیروی ماهر و متخصص استفاده شود عملیات نصب یک تا دو روز طول می کشد. پارتیشن هایی که در مکان های کوچک تر قرار می گیرند دارای پروسه نصب کمتری هستند. مجموعه شهر پارتیشن از معتبر ترین ارائه دهندگان پارتیشن های اداری شیشه ای محسوب می شود. طراحی، ساخت و اجرای انواع پارتیشن در این مجموعه توسط متخصصان و کارشناسان حرفه ای انجام می شود.

نصب پارتیشن شیشه ای اداری در یک روز

پارتیشن شیشه ای اداری برای نهایت استفاده از محیط بسیار موثر است. در اداره ها اغلب کارمندان به محیطی خصوصی و پرایوت نیاز دارند تا بتوانند بهترین و بیشترین راندمان کاری خود را نشان دهند. در این صورت تمرکز آن ها بالا می رود و کیفیت کارها افزایش می یابد. اما ساختن دیوار زمان بر است و هزینه زیادی را به شما تحمیل می کند، علاوه بر آن محیط شما را کوچک تر، دلگیر و گرفته می کند. در صورتی که قصد انجام این کار را دارید و فرصت زیادی برای اختصاص دادن به این کار را ندارید، می توانید نصب پارتیشن شیشه ای اداری در یک روز را امتحان کنید. برای نصب پارتیشن شیشه ای در یک روز، همه کارهای مربوط به خارج از محیط نصب انجام می شوند و پس از آن همکاران ما در مجموعه شهر پارتیشن سعی می کنند اجرای پارتیشن شیشه ای اداری را در یک روز به سرانجام برسانند. البته ممکن بودن این کار به سختی و حجم کار نیز بستگی دارد.

نصب پارتیشن شیشه ای اداری در یک روز به این صورت است که ابتدا باید اندازه گیری ها، انتخاب مدل پارتیشن شیشه ای و جنس آن، تعیین دقیق مکان هایی که قصد دارید پارتیشن شیشه ای را نصب کنید، انتخاب نوع پروفیل پارتیشن شیشه ای و سایر تجهیزات نصب و اتصال آن و... از کارهایی است که باید پیش از اجرای پارتیشن شیشه ای در یک روز انجام شوند. پس از آن نصب کانال یو (U) از مراحل کار است. کانال یو درواقع قطعه ای است که به دیوار و سقف و... متصل می شود و پنل های شیشه ای را درون خود حفظ و نگه داری می کند. ضخامت کانال یو با توجه به ضخامت پنل های شیشه ای تعیین می شود و نصب آن ها باید به دقت انجام شود تا به شیشه ها آسیب نرسانند.

نصب کانال های یو که به اتمام رسید، می بایست پانل های شیشه ای در آن ها قرار بگیرند و به صورت تراز اجرا شوند. این مرحله نیز به دقت فراوانی باید انجام شود. بعد از اینکه شیشه ها نیز درون پروفیل ها ثابت شدند، یراق آلات را باید به کار بگیرید و با استفاده از آن ها شیشه ها را به یکدیگر وصل کنید و محکم در جایشان نگه دارید. اغلب یراق آلات استیل یا چدن هستند. مرحله بعدی استفاده از واشرهای لاستیکی است؛ این واشرها دور تا دور شیشه ها را از درون کانال ها پوشش می دهند و از لق زدگی و آسیب دیدن آن ها در طول زمان جلوگیری می کند. اگر پارتیشن شیشه اداری شما ثابت است، کار زیادی نمانده است، اما اگر پارتیشن شیشه ای شما نقش درب متحرک را دارد باید از یراق آلات لولایی و دسته درب نیز استفاده کنید. پارتیشن شیشه ای اداری خود را به هر شکلی که می خواهید می توانید به دست متخصصان شهر پارتیشن بسپارید تا علاوه بر کیفیت بالای کار آن ها، کار زیبایی را نیز در مدت یک روز به شما تحویل دهند.

نوشتن دیدگاه