یکی از معیارهای مهم در اتخاذ تصمیم خرید پارتیشن شیشه ای، قیمت است. اطلاع یافتن از قیمت دقیق تنها در صورت تکمیل پروسه خرید میسر خواهد بود. زیرا عوامل تعیین کننده قیمت محصول مانند ابعاد پارتیشن، یراق آلات، نوع فریم و ... توسط کارفرما مشخص می شوند، همچنین بهای متریال مورد استفاده در تولید پارتیشن شیشه ای تحت تاثیر نوسانات بازار قرار دارد، به همین جهت تعیین قیمت دقیق پارتیشن تک جداره در ابتدای مسیر، امکان پذیر نیست. شهر پارتیشن با قیمت مناسب پارتیشن تک جداره را به مشتری های عزیز می فروشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره، انواعی از محصولات جداکننده در دسترس هستند که نصب سریع و آسانی دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ارزیابی می شوند. این المان کارآمد، طرفداران زیادی در جامعه امروزی دارد، چرا که موجب استفاده بهینه از فضای در اختیار می شوند و انعطاف پذیری خوبی در حین مصرف دارند. پارتیشن های شیشه ای تک جداره دارای انواع فریم دار و بدون فریم هستند که انتخاب هر کدام از انواع، وابسته به شرایط محیطی و هدف کارفرما از افزودن این عنصر به فضا دارد. انواع بدون فریم یا فریم لس به دلیل برخورداری از زیبایی ظاهری، طرفداران بیشتری نسبت به انواع دیگر پارتیشن های شیشه ای دارند. در طراحی و ساخت پارتیشن های تک جداره، می توان از شیشه های رنگی، مات و یا شفاف استفاده نمود. انتخاب شیشه پارتیشن، ارتباط مستقیم با فضا و کاربری تعریف شده برای آن دارد. آنچه در بین هر سه نوع شیشه مشترک است، مقاومت قابل قبول آن ها در برابر ضربه، حرارت و ... است. البته شیشه های رنگی یا لاکوبل نسبت به سایر انواع، مقاومت بالاتری در مواجهه با ضربه دارند، اما این امر به معنی ضعیف بودن سایر شیشه های پیش گفته نیست. در ساخت و نصب پارتیشن های تک جداره، درب های ریلی و لولا دار قابل نصب و بهره گیری هستند که هر یک مزایا و معایب خاص خود را نسبت به نوع دیگر دارند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

مزایای به کارگیری پارتیشن های شیشه ای تک جداره

برتری پارتیشن های دو جداره نسبت به انواع تک جداره واضح و آشکار است، چرا که این محصول عایق قوی تری در برابر صدا و حرارت است و در زمان بروز سوانح، مقاومت بالاتری از خود نشان می دهد. به همین دلیل ایمنی بیشتری دارد و مناسب تر است. البته این امر به دلیل مطلوب نبودن پارتیشن تک جداره نیست و به کارگیری صحیح از این المان نه تنها متقاضی را به مقصود می رساند، بلکه از اتلاف منابع مالی شرکت و منابع ملی جلوگیری به عمل می آورد. بررسی محاسن پارتیشن های شیشه ای نسبت به سایر وسایلی که برای تفکیک فضا از آن ها استفاده می شود، اهمیت بیشتری دارد. برخی از مزایای استفاده از این عنصر نوین در طراحی دکوراسیون داخلی عبارتند از:

  1. تامین نور کافی: مهم ترین مزیت استفاده از پارتیشن شیشه ای تک جداره، برخورداری از نور کافی در بخش های مختلف است. سایر ابزار جداکننده مانند دیوارهای آماده و موارد دیگری از این دست، این حسن را ندارند و به همین دلیل به کارگیری از آن ها همواره و در هر فضایی امکان پذیر نیست.
  2. خلق فضایی دلباز و مدرن: پارتیشن شیشه ای فضایی دلباز را ایجاد می کند که زیبا و مدرن است، در نتیجه در زمانی که مساحت محدودی در اختیار کارفرمایان قرار داشته باشد، حضور این المان می تواند تا حد زیادی ضعف موجود را مرتفع نماید.
  3. انعطاف پذیری مطلوب: پارتیشن شیشه ای تک جداره، به راحتی قابل جابه جایی است. در نتیجه پس از نصب اولیه، در صورت نیاز به تغییر این امکان به راحتی میسر خواهد شد. البته برخی از انواع پارتیشن های شیشه ای، به طور کلی متحرک طراحی می شوند و تغییر مساحت با استفاده از آن ها بسیار آسان است.
  4. نصب سریع و آسان: پارتیشن های تک جداره شیشه ای زمان نصب بسیار کوتاهی دارند و آماده سازی آن ها نیازمند تعطیلی طولانی مدت دفتر کار نیست، همچنین این کار باعث ایجاد آلودگی بیش از حد محیط در اختیار نمی شود.
  5. عایق صوتی و حرارتی: پارتیشن ها به دلیل برخورداری از متریال شیشه در ساخت و تولید آن ها ، عایق مناسبی در برابر صدا و حرارت هستند، در نتیجه با استفاده از این پارامتر، حریم خصوصی کارکنان حفظ می شود و سر و صداهای موجود در محیط، مخل کار سایرین نمی گردد.

مزایای به کارگیری پارتیشن های شیشه ای تک جداره

عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

همان طور که اشاره شد، قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره وابسته به عواملی است که پس از هدف گذاری توسط فرد متقاضی مشخص می شود، به عبارت بهتر می توان گفت که مدیریت هر مجموعه، با بررسی شرایط محیطی موجود و کارایی مورد نیاز، اقدام به سفارش دهی و خرید پارتیشن شیشه ای می نماید. در نتیجه در هر دفتر و فضایی، نوع مخصوصی از پارتیشن برای تفکیک مساحت در اختیار مورد استفاده قرار می گیرد و نمی توان محصول ثابتی را به عنوان برترین گزینه، به متقاضیان ارائه نمود. از این رو بهای تمام شده محصول نهایی نیز متغیر است و با توجه به درخواست مشتریان معین می شود، به عنوان مثال کارفرمایی که انواع فریم لس پارتیشن را ایده آل ارزیابی می نماید، مبلغ کمتری را نسبت به مدیری که پارتیشن فریم دار را انتخاب کرده است، پرداخت می نماید، همچنین پارتیشن های دارای فریم نیز دارای انواع ضخیم و نازک هستند که با توجه به میزان مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت، قیمت آن ها متغییر خواهد بود. به علاوه ابعاد فضا و میزان پارتیشن های مورد نیاز برای بخش بندی، عامل موثر دیگری در تعیین قیمت محصول هستند. انتخاب انواع بزرگتر و با ارتفاع بیشتر، مستلزم پرداخت های بالاتر خواهد بود. نوع درب های طراحی شده برای پارتیشن ها نیز نقش مهمی در تعیین قیمت دارند. استفاده از درب های ریلی نسبت به انواع لولادار محبوبیت کمتری در میان مصرف کنندگان دارند. تاثیر یراق آلات به کار رفته در ساخت و تولید را نباید در تعیین قیمت تمام شده، نادیده گرفت. استفاده از ابزار به روزتر، هزینه سفارش پارتیشن شیشه ای را افزایش خواهد داد. چنانچه محدودیت منابع مالی وجود داشته باشد، به کارگیری یراق هایی که با طراحی داخلی مینیمال تناسب دارند، مطلوب تر خواهد بود. شما می توانید پارتیشن شیشه ای تک جداره را با قیمت مناسب از ما بخرید شهر پارتیشن بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن شیشه ای تک جداره را به شما عرضه می کند.

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از انواع پارتیشن های شیشه ای قابل اجرا در هر محیطی است. پارتیشن شیشه ای تک جداره می تواند در اداره ها، شرکت ها، منازل مسکونی، کافی شاپ ها، بیمارستان ها، مساجد و دیگر مکان ها به کار رود و زیبایی منحصر به فردی را در عین سادگی به شما هدیه دهد و هم زمان کار اصلی خودش را که تقسیم بندی فضا به بهترین نحو است را انجام دهد. پارتیشن شیشه ای تک جداره نیز انواع مختلفی دارد که اگر بخواهیم آن ها را به شما معرفی کنیم، می توانیم به پارتیشن شیشه ای تک جداره رنگی یا ساده، پارتیشن شیشه ای تک جداره براق (ساده) یا مات، پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس (توکار)، پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم دار (روکار)، پارتیشن شیشه ای تک جداره ثابت یا متحرک و یا ریلی و... از انواع مختلف پارتیشن شیشه ای تک جداره هستند.
اگر قصد خرید این نوع پارتیشن را دارید، اما مرکز فروش معتبری را نمی شناسید که علاوه بر عرضه و فروش، کار نصب و اجرا هم برای شما انجام دهند، می توانید پارتیشن شیشه ای تک جداره را از شهر پارتیشن تهیه کنید. ما در این مجموعه علاوه بر ارائه پارتیشن شیشه ای تک جداره، نصب آن را نیز برای شما انجام می دهیم. قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره نیز در شهر پارتیشن بسیار مناسب و اقتصادی است، با مقایسه قیمت خدمات شهر پارتیشن با دیگر مجموعه ها، می توانید متوجه مقرون به صرفه بودن خدمات ما شوید. برای سفارش پارتیشن شیشه ای تک جداره، می توانید به بخش ویژه این کالا مراجعه کنید و در آنجا پس از تعیین متراژ مورد نظر، سفارش خود را ثبت کنید و یا می توانید با کارشناسان ما در شهر پارتیشن تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را از آن ها دریافت کنید.

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره

ویژگی های پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره از رایج ترین پارتیشن های شیشه ای است که در محیط ها به کار می رود. این پارتیشن شیشه ای در عین مقرون به صرفه بودن، به سادگی نصب می شود و وظیفه خود را به بهترین نحو انجام می دهد و نیازهای شما را از پارتیشن شیشه ای برآورده می کند. پارتیشن شیشه ای تک جداره مثل هر کالای دیگری ویژگی های مخصوص خود را دارد. پارتیشن شیشه ای تک جداره در مقابل با سایر پارتیشن های شیشه ای و یا سایر سازه ها برای جداسازی مکان ها هزینه بسیار کمتری را دارد و همچنین به راحتی نصب و اجرا می شود و دردسر بسیار کمتری نیز دارد و محیط شما را نامرتب و شلوغ نمی کند. برای نصب پارتیشن شیشه ای تک جداره اغلب از شیشه سکوریت استفاده می شود که ضخامتی بین 8 تا 10 میلی متر دارد.
شیشه سکوریت در این پارتیشن تا حد قابل توجهی از ورود آلودگی های صوتی و محیطی جلوگیری می کند و به هیمن دلیل انتخاب بسیار مناسبی برای مکان های شلوغ و پر هرج و مرج هستند. بنابراین این پارتیشن ها برای به کار رفتن در اداره ها و شرکت ها انتخاب بی نظیری هستند چرا که کارمندان برای رسیدگی درست به وظایف خود، نیازمند آرامش و تمرکز هستند. پارتیشن شیشه ای تک جداره نور طبیعی را از خود عبور می دهد و همین امر مباعث می شود تا ساعات زیادی از روز نیازی به روشن کردن لامپ ها و منابع نوری نباشد و بدین ترتیب در مصرف برق نیز صرفه جویی می شود. پارتیشن شیشه ای تک جداره عایق حرارتی است و از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی تا حد قابل توجهی جلوگیری می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مطلع شدن از قیمت پراتیشن شیشه ای تک جداره، با متخصصان ما در مجموعه شهر پارتیشن تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ها  
0
0
# انصاری فر 1401-05-15 16:50
سلام ببخشید امکانش هست که تک جداره هارو مات کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# شهر پارتیشن 1401-05-15 16:55
به نقل از انصاری فر:
سلام ببخشید امکانش هست که تک جداره هارو مات کرد؟

سلام جناب انصاری فر
بله این امکان وجود داره
با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ثنایی 1401-05-15 16:54
سلام
دفترمون تازه تاسیسه میخوایم با پارتیشن شیشه ای جداسازیش کنیم؟ شما می تونید راهنمایی کنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# شهر پارتیشن 1401-05-15 16:56
به نقل از ثنایی:
سلام
دفترمون تازه تاسیسه میخوایم با پارتیشن شیشه ای جداسازیش کنیم؟ شما می تونید راهنمایی کنید؟

سلام جناب ثنایی
بله مجموعه ما از صفر تا صد پروژه شما را انجام خواهد داد. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چند مدل دارد؟
پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای فریم دار، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای متحرک و ریلی و... انواع مختلف پارتیشن های شیشه ای هستند.
قیمت پارتیشن شیشه ای بر چه اساسی مشخص می شود؟
قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس مواردی از جمله متراژ پارتیشن شیشه ای، نوع پارتیشن شیشه ای که انتخاب می کنید، میزان سختی کار و مواردی از این دست مشخص می شود.