پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره وسیله ای برای جدا کردن فضاهای اداری، مسکونی و تجاری است. از این نوع پارتیشن برای جدا کردن فضاهایی استفاده می‌شود که نیاز چندانی به حریم شخصیِ بدون دید وجود ندارد. از طرفی این نوع پارتیشن برای محیط‌هایی که به جداکننده های عایق صوتی نیاز ندارد، بهترین انتخاب است. در این مطلب می خواهیم درباره پارتیشن شیشه ای تک جداره کمی تخصصی تر صحبت کنیم. با شهر پارتیشن همراه باشید.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن تک جداره چیست؟

به طور کلی می دانیم که پارتیشن ها وسیله هایی برای جداسازی مکان و تقسیم آن به چند بخش مختلف هستند. پارتیشن ها خود به چند دسته تک جداره، دو جداره و یا چند جداره تقسیم می شوند. پارتیشن های تک جداره به پارتیشن هایی گفته می شوند که از یک جداره شیشه در ساخت آن ها استفاده می شود. در حالی که در پارتیشن های دوجداره یا چندجداره از تعداد بیشتری شیشه استفاده می شود. پارتیشن های تک جداره برای همه جا مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما این را در نظر داشته باشید که پارتیشن های تک جداره بهتر است برای مکان های کم رفت و آمد استفاده شوند. به عنوان مثال برای دفاتری که تعداد پرسونل کم باشد و یا ارباب رجوع در این دفاتر رفت و آمد نداشته باشند چرا که مقاومت پارتیشن های تک جداره در برابر ضربه به نسبت دوجداره ها کم تر است. همچنین پارتیشن های تک جداره قیمت مناسب تری به نسبت چند جداره ها دارند. 

در پارتیشن های تک جداره برای بالا بردن مقاومت می توان از پروفیل هایی که به افزایش مقاومت آن ها کمک می کند همچون پروفیل آلومینیومی استفاده کرد. عموما از پارتیشن های تک جداره تمام شیشه ای زمان هایی استفاده می شود که فضا نور کمی دارد و نیاز است تا از تمام نور موجود در فضا استفاده شود. 

پارتیشن شیشه ای تک جداره

با پارتیشن شیشه ای تک جداره بیشتر آشنا شوید

درست کردن یک حریم شخصی برای کارمندان و کارکنان شرکت ها و سازمان ها ضروری است. حتی در خانه ها هم گاهی نیاز داریم که محیطی را محصور یا از فضاهای دیگر جدا کنیم؛ بدون این که بخواهیم دید را به آن قسمت کور کنیم. در چنین مواقعی پارتیشن های شیشه ای به کار می‌آیند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن های شیشه ای به دو صورت دوجداره و تک جداره تولید می شوند. این دو نوع پارتیشن شیشه ای از نظر کاربرد و محل استفاده با هم متفاوتند و به همین دلیل فرایند تولی متفاوتی هم دارند. پارتیشن شیشه ای تک جداره هر نوع جداکننده شیشه ای است که در ساخت آن از یک شیشه استفاده شده باشد.

از این پارتیشن می توانید برای جداسازی دفترهای کار و اتاق جلسات شرکت ها و سازمان استفاده کنید. می توانید اتاق تعویض (برای این کار باید از شیشه های سندبلاست بدون دید استفاده کنید.) بسازید یا از آن برای جداسازی قسمت های مختلف سالن های آرایشی استفاده کنید. پارتیشن شیشه ای حتی در ساختمان ای مسکونی، آپارتمان ها و خانه ها هم کاربرد دارد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره برای هر فضایی را که می‌خواهید از محیط اطرافش جدا کنید، انتخاب خوبی است. اما با توجه به ویژگی های این نوع پارتیشن، بهتر است پیش از سفارش و خرید پارتیش شیشه ای تک جداره، کاملاً آن را بشناسید و تفاوت آن را با پارتیشن شیشه ای دوجداره بدانید تا خریدی منطقی و مطمئت داشته باشید. مشاوره با یک فرد خبره یا کارشناس باتجربه هم می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین پارتیشن شیشه ای تک جداره را بخرید.

مزایای به کارگیری پارتیشن های شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره ضخامت کمی دارد و برای فضاهای کوچکی که نیاز به عایق صوتی و حرارتی ندارند، بهترین گزینه است. مثلاً فرض کنیم که بخواهیم فضای کار تعدادی از کارمندان را جدا کنیم. محیطی هم که در اختیار داریم، فضایی است که از نظر سرمایشی و گرمایشی، مجهز است و گردش هوا در آن مطلوب. در چنین موقعیتی استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره چندان منطقی و مقرون به صرفه به نظر نمی رسد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

استفاده از پارتیشن شیشه ای تک جداره در موقعیت مناسب این مزایا را دارد:

 • قیمت مناسب تر
  قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره به دلیل متراژ کمتر شیشه و اتصالات و یراق آلات کمتر، از پارتیشن شیشه ای دوجداره به مراتب ارزان تر است. به همین دلیل اگر نیاز به عایق صوتی و حرارتی ندارید، پارتیشن شیشه ای تک جداره برای شما بهتر است.
 • نصب آسان
  پارتیشن شیشه ای تک جداره سبک تر است و فرایند نصب ساده تری هم دارد. این نوع پارتیشن را می توانید روی انواع قاب ها، مثل قاب های چوبی، فلزی و حتی به صورت بدون قاب (فریم لس) نصب کنید.
 • تنوع در انتخاب شیشه
  پارتیشن های شیشه ای تک جداره را می توان با هر شیشه ای که مد نظر کارفرماست، ساخت. شما می توانید پارتیشن شیشه ای مورد نیاز خود را با شیشه های سندبلاست، سکوریت، رنگی، هوشمند و ... سفارش دهید.
 • امکان انتخاب نوع پروفیل به کار رفته در پارتیشن شیشه ای تک جداره
  تنوع در ساخت این محصول به طوری است که به راحتی می توانید رنگ و کیفیت پروفیل پارتیشن خود را انتخاب کنید.
 • ایجاد حریم خصوصی برای افراد
  این مهم ترین ویژگی پارتیشن شیشه ای است. پارتیشن های شیشه ای تک جداره با هزینه ای قابل قبول و منطقی، این حریم را برای شما ایجاد می کنند.
 • کنترل محدود صدا
  اگرچه این پارتیشن شیشه ای دوجداره است که به عایق صوتی معروف شده، اما پارتیشن شیشه ای تک جداره هم می تواند تا حدی صدا را کنترل کند.
 • عبور نور
  یکی از ویژگی های خوب پارتیشن شیشه ای تک جداره، شفافیت و عبور نور به شکل کامل است. این سازه شیشه ای محیط شما را از نور طبیعی سرشار می کند.


 

عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره وابسته به عواملی است که پس از هدف گذاری توسط مشتری مشخص می شود. عواملی مثل:

 1. نوع شیشه
 2. مساخت شیشه
 3. رنگ شیشه
 4. فریم دار یا بدون فریم بودن پارتیشن شیشه ای
 5. برند شیشه به کار رفته در پارتیشن
 6. تعداد اتصالات
 7. فرایند حمل و نقل
 8. نصب پارتیشن
 9. و ...

به عبارت بهتر می توان گفت که مشتری با بررسی شرایط محیطی موجود و کارایی مورد نیاز، اقدام به سفارش دهی و خرید پارتیشن شیشه ای می کند. در نتیجه در هر دفتر و فضایی، نوع مخصوصی از پارتیشن برای تفکیک مساحت در اختیار مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو بهای تمام شده محصول نهایی نیز متغیر است و با توجه به درخواست مشتریان معین می شود.

به عنوان مثال قیمت پارتیشن فریم دار نسبت به نوع بدون فریم آن متفاوت است. همچنین پارتیشن های فریم نیز دارای انواع ضخیم و نازک هستند قیمت آن ها متغییر خواهد بود. به علاوه ابعاد فضا و میزان پارتیشن های مورد نیاز برای بخش بندی، عامل موثر دیگری در تعیین قیمت محصول هستند

نوع درب های طراحی شده برای پارتیشن ها نیز نقش مهمی در تعیین قیمت دارند. این که پارتیشن شیشه ای تک جداره شما به صورت ریلی حرکت کند یا لولایی باشد هم در قیمت نهایی آن تأثیر دارد. شما می توانید پارتیشن شیشه ای تک جداره را با قیمت مناسب از ما بخرید. شهر پارتیشن بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن شیشه ای تک جداره را به شما عرضه می کند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره 

انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره

ما در شهر پارتیشن، انواع پارتیشن های شیشه ای تک جداره را با توجه به کاربری مد نظر شما طراحی می‌کنیم و می‌سازیم پارتیشن های شیشه ای شهر پارتیشن به صورت اختصاصی برای شما تولید می شوند تا در محیطی که قرار می گیرند بهترین عملکرد را داشته باشند. انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره عبارت است از:

 • پارتیشن شیشه ای تک جداره رنگی
 • پارتیشن شیش ای تک جداره بی رنگ
 • پارتیشن شیشه ای سندبلاست  تک جداره
 • پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم دار
 • پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس
 • پارتیشن شیشه ای تک جداره ریلی
 • پارتیشن شیشه ای تک جداره لولایی

هریک از این پارتیشن ها را می توان با موارد دیگر ترکیب کرد. برای مثال شما می توانید پارتیشن شیشه ای تک جداره سندبلاست فریم دار لولایی سفارش دهید، یا پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس بی رنگ و ... کارشناسان ما در شهر پارتیشن آماده ارائه مشاوره رایکان به شما هستند تا بهترین پارتیشن شیشه ای را برای محیط کار یا منزل خود سفارش دهید.

دیدگاه‌ها  
سلام ببخشید امکانش هست که تک جداره هارو مات کرد؟
به نقل از انصاری فر:
سلام ببخشید امکانش هست که تک جداره هارو مات کرد؟

سلام جناب انصاری فر
بله این امکان وجود داره
با کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
سلام
دفترمون تازه تاسیسه میخوایم با پارتیشن شیشه ای جداسازیش کنیم؟ شما می تونید راهنمایی کنید؟
به نقل از ثنایی:
سلام
دفترمون تازه تاسیسه میخوایم با پارتیشن شیشه ای جداسازیش کنیم؟ شما می تونید راهنمایی کنید؟

سلام جناب ثنایی
بله مجموعه ما از صفر تا صد پروژه شما را انجام خواهد داد. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چند مدل دارد؟
پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای فریم دار، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای متحرک و ریلی و... انواع مختلف پارتیشن های شیشه ای هستند.
قیمت پارتیشن شیشه ای بر چه اساسی مشخص می شود؟
قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس مواردی از جمله متراژ پارتیشن شیشه ای، نوع پارتیشن شیشه ای که انتخاب می کنید، میزان سختی کار و مواردی از این دست مشخص می شود.