پارتیشن ام دی اف و شیشه

پارتیشن ها از جمله راه های موثر برای بهبود کارآیی فضای محیط اداری هستند. این سازه ها انواع مختلفی دارند. مدل ام دی اف و شیشه دو نوع اصلی و پرفروش پارتیشن ها به شمار می روند. اگر دوست دارید بهره وری محیط را تا حد قابل قبولی افزایش دهید، تا پایان این مقاله با ما باشید. در این مقاله از وب سایت شهر پارتیشن به بررسی مزایا و معایب پارتیشن ام دی اف و شیشه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

مزایای پارتیشن ام دی اف و شیشه

همان طور که اشاره کردیم پارتیشن ها بهره وری و کارآیی محیط را افزایش داده و باعث بیش تر شدن تمرکز می شوند. این محصولات علاوه بر زیبایی محیط حریمی خصوصی را برای کارمندان به وجود می آورند. پارتیشن ام دی اف و شیشه دو مدل بی نظیر هستند. این محصولات مزایای زیادی دارند. در ادامه به بررسی مزایای مشترک این دو نوع پارتیشن خواهیم پرداخت.

  • عایق صوتی

یکی از معضلاتی که همواره در فضای کار مشاهده می شود، سروصدا و شلوغی محیط است. صداهای مزاحم محیطی تمرکز کارمندان و افراد شاغل را به هم می زند. علاوه بر آن ممکن است به دلیل کوچک بودن فضا امکان استفاده از اتاق های متعدد وجود نداشته باشد. پارتیشن ام دی اف و شیشه این مشکل را از میان برده اند. این دو محصول عایق صوت هستند. به عبارت دیگر با نصب آن ها می توان به راحتی از ورود صداهای محیط به فضای کار جلوگیری نمود. علاوه بر آن حریمی خصوصی را برای تک تک کارمندان به وجود خواهد آورد.

  • افزایش زیبایی

پارتیشن های شیشه و ام دی اف بی نظمی و هرج و مرج را به حداقل می رسانند. این محصولات محیط مورد نظر را مدرن می کنند. تقسیم بندی بخش های مختلف، فضای اداری را زیبا و منظم نشان می دهد. لازم به ذکر است که پارتیشن ها زیبایی محیط داخلی ساختمان را نیز بیش تر می کنند.

مزایای پارتیشن ام دی اف و شیشه

  • صرفه جویی در انرژی

یکی از مزایای پارتیشن ام دی اف و شیشه صرفه جویی در مصرف انرژی است. این محصولات با ایجاد فضایی بسته از ورود و خروج هوای گرم یا سرد محیط جلوگیری می کنند. در پارتیشن های شیشه ای معمولا نیازی به نورپردازی محیط نخواهد بود. چراکه به دلیل شفافیت شیشه، نور طبیعی وارد محوطه کاری می شود. برای همین دیگر نیازی به روشن کردن لامپ نخواهید داشت.

  • تنوع بالا

پارتیشن های شیشه ای و ام دی اف بسیار متنوع هستند. نوع شیشه ای می تواند مات یا شفاف باشد. طرح های مختلفی از پارتیشن های شیشه ای موجود است. شما می توانید نوع ساده یا مشجر را خریداری نمایید. پارتیشن های ام دی اف رنگ بندی مختلفی دارند. این محصولات در طرح های بسیار متنوعی به فروش می رسند.

معایب پارتیشن ام دی اف و شیشه

این پارتیشن ها در کنار مزایای بی شمار خود معایبی نیز دارند. مدل های ام دی اف در برابر آب مقاوم نیستند. به عبارت دیگر بر خلاف نوع آلومینیومی، ام دی اف ها به هیچ وجه نباید در مجاورت آب قرار بگیرند. چرا که رطوبت باعث باد کردن و ترک خوردن ام دی اف می شود. این محصولات همچنین در برابر حرارت مقاومت بالایی ندارند.

برخی از انواع پارتیشن های شیشه ای نمی توانند حریم خصوصی مناسبی ایجاد کنند. به دلیل شفاف بودن این محصولات، دفتر اداری کاملا قابل مشاهده است. برای حل این مشکل می توان مدل های مات و طرحدار شیشه ای را خریداری نمود. در این صورت دید به درون دفتر به شدت محدود می شود. امکان شکسته شدن پارتیشن شیشه ای در اثر ضربه وجود دارد. این معضل نیز با استفاده از شیشه های مقاوم و نشکن چند جداره قابل حل است.

معایب پارتیشن ام دی اف و شیشه

در این مقاله از وب سایت شهر پارتیشن با دو نوع پارتیشن محبوب و پرطرفدار آشنا شدید. اگر قصد خرید پارتیشن ام دی اف و شیشه را دارید، می توانید از طریق شهر پارتیشن محصولاتی باکیفیت و در عین حال ارزان تهیه فرمایید. به منظور اقدام به خرید پارتیشن ها از طریق شماره های درج شده در وب سایت با ما ارتباط برقرار سازید. امکان خرید این محصولات از سراسر ایران مقدور است. اگر به انواع دیگر پارتیشن علاقه مند هستید، نگاهی به سایر صفحات سایت بیندازید.

 

نوشتن دیدگاه