پارتیشن شیشه ای مات

پرکاربردترین مکان استفاده از پارتیشن شیشه ای مات اداره جات و شرکت های مختلفی هستند که نیاز به جداسازی محیط داخلی برای فعالیت های کاری خود دارند. به عنوان مثال در یک شرکت و اداره که نیاز به جداسازی فضای داخلی برای کارمندان است، از پارتیشن بندی های شیشه ای تک جداره و پارتیشن شیشه ای دوجداره استفاده می شود. اغلب اوقات انواع مختلف پارتیشن بندی های دیگر همچون نوع چوبی نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد. اما پارتیشن بندی چوبی به دلیل اینکه نور را محدود می کند کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن بندی با استفاده از شیشه مات هم باعث به وجود آمدن یک فضا و حریم خصوصی برای افراد می شود و هم نور طبیعی محیط را به سادگی از خود عبور می دهد. همین مسئله نیز باعث محبوبیت بسیار زیاد این نوع پارتیشن بندی در مقایسه با انواع مختلف پارتیشن های چوبی برای خصوصی سازی و ایجاد حریم شخصی در محیط کاری شده است. همچنین برای فضاهای اداری و منزل استفاده از پارتیشن شیشه ای طرح دار یک گزینه بسیار مناسب و پرطرفدار است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با پارتیشن های شیشه ای همچون پروفیل پارتیشن شیشه ای و همچنین اطلاع از قیمت دیوار شیشه ای ویلا می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. 

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات چیست؟

پارتیشن شیشه ای مات همچون پارتیشن شیشه ای شفاف، از نوع شیشه سکوریت است. تنها تفاوت آن مات بودن شیشه است که منجر به جلوگیری از وجود دید در سمت دیگر شیشه می شود. البته این مات بودن فقط دید افراد را محدود می‌ کند و هیچ محدودیتی برای عبور نور ایجاد نمی کند. به همین جهت نیز پارتیشن های شیشه ای گزینه مناسبی برای عبور دادن نور و در عین حال جلوگیری از دید عمومی در یک محیط هستند. البته نکته دیگری که می ‌توان در مورد پارتیشن شیشه ای مات به آن اشاره کرد این است که؛ این نوع پارتیشن بندی همچون نوع معمولی و شفاف در برابر صدا، گرد و غبار و سرما و گرما نیز عایق خوبی به شمار می آید. همانطور که می دانید پارتیشن بندی شیشه ای را میتوان در دو نوع تک جداره یا دو جداره مورد استفاده قرار داد. ضخامت این شیشه ها نیز متفاوت بوده و شما بسته به نیاز و محل مورد استفاده میتوانید ضخامت های گوناگون شیشه‌ را مناسب برای پارتیشن بندی انتخاب کنید. انواع پارتیشن شیشه ای طرح دار را می توانید در شهر پارتیشن مشاهده کنید. 

پارتیشن شیشه ای مات چیست؟

پارتیشن شیشه ای مات چیست؟

موارد کاربرد پارتیشن شیشه ای مات

همانطور که قبلا هم گفته ایم پارتیشن شیشه ای مات گزینه کاملا مناسبی برای جلوگیری از ورود نور طبیعی است. این نوع پارتیشن بندی جلوی ورود را نمی گیرند، به همین جهت نیز کاملا مناسب برای مکان هایی است که نور خورشید به صورت مستقیم به داخل آن ها می تابد. در بسیاری از مواقع کشیدن پرده ها منجر به تاریک شدن محیط می شود، و نکشیدن پرده ها نیز باعث می شود که تابش مستقیم نور خورشید برای افراد اذیت کننده باشد. در این مواقع پارتیشن شیشه ای مات بسیار مناسب عمل می‌ کند و تیزی نور خورشید را کم کرده، اما نور محیط را محدود نمی کند. به همین جهت نیز پارتیشن شیشه ای مات برای مکان هایی که نور خورشید به صورت مستقیم داخل آن ها می تابد کاملا کاربردی و مفید واقع می شود. یکی دیگر از موارد استفاده از پارتیشن شیشه ای مات برای مکان هایی است که کارمند نیاز به داشتن یک فضای امن و خصوصی برای انجام کارهای خود دارد. در بسیاری از موارد تمرکز کارمند برای انجام کارهای اداری بسیار حائز اهمیت است، ولی استفاده از پارتیشن های شفاف باعث به هم خوردن تمرکز کارمندان می شود. در این صورت مدیران اداره جات و شرکت ‌ها نسبت به پارتیشن بندی محیط داخلی شرکت خود با استفاده از شیشه مات اقدام می کنند.

موارد کاربرد پارتیشن شیشه ای مات

شیشه های مات دارای طرح های متفاوت و جذابی نیز هستند. بنابراین استفاده از پارتیشن بندی های شیشه ای مات گزینه بسیار عالی برای جذاب تر کردن محیط نیز به شمار می آید. بدین صورت که محیط مورد نظر شما با استفاده از طرح ها و مدل های جذاب شیشه زیبا تر به نظر می رسد و محیط داخلی آن چشم نواز تر خواهد شد‌‌.

 

پارتیشن شیشه ای مات چیست؟

موارد کاربرد پارتیشن شیشه ای مات

انواع پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن های شیشه ای مات انواع مختلفی دارند که در ادامه آن ها شرح می دهیم.
پارتیشن شیشه ای مات سکوریت: پارتیشن شیشه ای مات به وسیله شیشه سکوریت یا همان شیشه های نشکن تولید می شود. این شیشه ها به وسیله ی دستگاه CNC برش داده می شوند و سپس لبه شیشه به وسیله ابزار دیاموند زده می شود و شیشه داخل کوره با حرارت زیاد قرار داده می شود، به همین دلیل است که این نوع پارتیشن شیشه ای بسیار محکم و مقاوم است.
پارتیشن شیشه ای مات لمینت: در صورتی که ابعاد شیشه استاندارد باشد از شیشه لمینت استفاده می شود. جهت ساخت این شیشه از دو شیشه سکوریت با اندازه یکسان از طریق لایه PBV به هم چسبیده می شوند. این نوع شیشه در صورت شکستن ذرات از هم جدا نمی شود.
پارتیشن شیشه ای مات رنگی: پارتیشن شیشه ای مات رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی طرفداران زیادی دارد.
پارتیشن شیشه ای مات طرح دار: به وسیله دستگاه سند بلاست و چاپ طرح های گوناگون روی پارتیشن شیشه ای به شکل مات و رنگی ساخته می شود.
شهر پارتیشن گزینه بسیار عالی برای خرید انواع مختلف پارتیشن شیشه ای مات به شمار می‌ آید. شما می توانید این نوع پارتیشن ها را هم به صورت ثابت و هم به صورت متحرک در مکان مورد نظر خود نصب کنید. در مورد نصب آن ها نیز کارشناسان ما به صورت اختصاصی به شما مشاوره خواهند داد و در صورت درخواست مشتری نصب آن را نیز به عهده خواهند گرفت. شهر پارتیشن با نمونه کارهای فراوانی که دارد، به بهترین شکل می تواند پارتیشن شیشه ای مدنظر شما را طراحی و اجرا کند، کافیست به شهر پارتیشن اعتماد کنید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چند مدل دارد؟
پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای فریم دار، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای متحرک و ریلی و... انواع مختلف پارتیشن های شیشه ای هستند.
قیمت پارتیشن شیشه ای بر چه اساسی مشخص می شود؟
قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس مواردی از جمله متراژ پارتیشن شیشه ای، نوع پارتیشن شیشه ای که انتخاب می کنید، میزان سختی کار و مواردی از این دست مشخص می شود.