پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن شیشه‌ای که امروزه استفاده از آن در اماکن مختلف رواج یافته است، به‌ منظور تقسیم کردن فضا به‌ گونه‌ای جذاب کاربرد دارد. پارتیشن شیشه‌ای برای جداسازی فضا بسیار موثر عمل می‌کند و همچنین دارای مدل‌های مختلفی نیز است. پارتیشن شیشه‌ای قیمت مناسبی دارد و نوع فریم‌دار آن از معروف ترین موارد خواهد بود.  به طور کل برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک و انواع پارتیشن ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 
افرادی که قصد دارند انواع پارتیشن شیشه‌ای را برای فضای خاصی سفارش دهند، باید ابتدا هدف خود را از تهیه پارتیشن مشخص کنند تا بتوانند براساس آن، دست به انتخابی آگاهانه و صحیح بزنند. استفاده از پارتیشن شیشه‌ای در منازل، ادارات، فروشگاه‌ها و... رایج است و با استفاده از آن می‌توان علاوه بر جداسازی محیط، به بزرگ‌تر جلوه دادن فضا نیز کمک کرد.
در کنار مدل‌های مختلف پارتیشن شیشه‌ای، می‌توان مدل فریم دار را معرفی کرد که نسبت به مدل‌های دیگر، از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است. در ادامه ما را همراهی نمایید تا به ذکر مشخصاتی از پارتیشن شیشه‌ای از نوع فریم‌دار بپردازیم. برای کسب اطلاعات کافی و خرید پارتیشن شیشه ای می توانید به سایت شهرپارتیشن مراجعه کنید. لیست قیمت پارتیشن شیشه ای را از کارشناسان شهرپارتیشن بخواهید. می توانید تنها با یک تماس جواب تمام سوالات خود را دریافت کنید. 

پارتیشن شیشه ای فریم دار

مشخصات پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار

همانطور که ذکر کردیم، پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار به دلیل داشتن فریم، مقاومت بیشتری نسبت به مدل‌های فریم‌لس دارد. در ادامه به برخی از مشخصات آن اشاره می‌کنیم.

مشخصات پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار

  • پارتیشن‌های فریم‌دار تک‌جداره و دوجداره

پارتیشن‌های فریم‌دار شیشه‌ای، به‌صورت تک‌جداره و دوجداره موجود هستند که با توجه به نیاز مشتری، طراحی و نصب می‌شوند. شیشه تک‌جداره دارای وزن سبک‌تری است و به‌سهولت می‌توان آن را جابجا کرد. اما دوجداره از وزن بیشتری برخوردار است و همچنین مقاومت و استحکام آن نیز بیشتر است.

  • حفظ نور کافی در محیط

تصور کنید در محیطی به‌جای استفاده از پارتیشن، از تیغه‌های دیوار برای جداسازی استفاده می‌شد. دراین‌صورت فضای مورد نظر از نور طبیعی بی‌بهره بود. اما با وجود پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار، تمام افرادی که در آن محیط هستند، از نور و روشنایی کافی بهره‌مند می‌شوند.

  • جنس پارتیشن‌های فریم‌دار

اغلب پارتیشن‌های فریم‌دار را از جنس شیشه سکوریت می‌سازند که در مقایسه با شیشه‌های عادی، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. همچنین مقاوم بودن آن در برابر ضربه و انتقال صدا، از مزیت‌های مهم این نوع شیشه محسوب می‌شود.
عایق صدا بودن پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار
پارتیشن‌ فریم‌دار به دلیل دارا بودن شیشه‌های باکیفیت، در واقع به عنوان عایق صدا نیز عمل می‌کند و مانع جابجایی صدا خصوصا در محیط‌های اداری می‌شود. این پارتیشن اداری را به تیم متخصص شهر پارتیشن بسپارید.

  • ظاهر جذاب و تنوع زیاد

پارتیشن شیشه‌ای که دارای فریم است، ظاهری جذاب و مدرن دارد که می‌تواند به‌طور‌کلی دکوراسیون را تغییر دهد. همینطور وجود تنوع زیاد در این مدل، موجب می‌شود رضایت اغلب مشتریان را به دنبال داشته باشد.

  • نصب آسان و هزینه مناسب

پارتیشن شیشه‌ای را می‌توان به‌سرعت و سهولت نصب کرد و همچنین هزینه‌ای که این کار برای شما دارد، بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

مشخصات پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار

پارتیشن شیشه ای فریم دار تک جداره

در پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم دار پروفیل های عمودی بین شیشه ها قرار می گیرد و به همین خاطر این نوع پارتیشن با پروفیل های عمودی از مدل بدون فریم آن مقاوم تر است. تنها موردی که در این مدل می توان در نظر گرفت شلوغ شدن محیط به علت وجود پروفیل است و بهتر است در محیط هایی با فضای محدود از این مدل پارتیشن تک جداره استفاده نشود. البته این را نباید نادید گرفت که این مدل پارتیشن شیشه ای از ظرافت و زیبایی منحصر به فردی برخوردار است. برای افرادی که به دنبال پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب هستند، این مدل بهترین گزینه است.

پارتیشن شیشه ای فریم دار تک جداره

پارتیشن شیشه ای فریم دار دو جداره

پارتیشن شیشه ای فریم دار دو جداره مزایای زیادی نسب به پارتیشن شیشه ای فریم دار تک جداره دارد. عایق بودن صدا، امکان نصب پرده کرکره بر روی پارتیشن، مقاومت بالا در برابر حرارت و شکستگی و امکان سفارشی کردن شیشه از مزایای منحصر به فرد پارتیشن فریم دار دو جداره است. پارتیشن فریم دار دو جداره از فریم های مخفی و به صورت کشویی در ساخت آن استفاده می شود که زیبایی و ظرافت خاصی در محیط بگیرد.

پارتیشن شیشه ای فریم دار دو جداره

قیمت پارتیشن شیشه ای فریم دار دو جداره و تک جداره چگونه محاسبه می شود

پارتیشن شیشه ای فریم دار به نسبت پارتیشن بدون فریم از قیمت بیشتری برخوردار است و دلیل این موضوع به خاطر وجود فریم مخصوص در پارتیشن شیشه ای فریم دار است. جنس پروفیل و کیفیت آن از عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای فریم دار است. قیمت پارتیشن شیشه ای فریم دار دو جداره و تک جداره بر اساس متر مربع محاسبه می شود و نوع پروفیل استفاده شده در آن ها نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد، همچنین به دلیل مقاومت پارتیشن دو جداره به نسبت تک جداره قیمت بیشتری دارد. با کارشناسان فروش شهر پارتیشن در ارتباط باشید و از نحوه محاسبه و عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای فریم دار تک جداره و دو جداره مطلع شوید.

قیمت پارتیشن شیشه ای فریم دار دو جداره و تک جداره چگونه محاسبه می شود

شهر پارتیشن : عرضه کننده پارتیشن فریم دار

همانطور که ذکر کردیم، پارتیشن شیشه‌ای فریم‌دار به دلیل استحکام و مقاومت در برابر ضربه و شکستگی، می‌تواند برای افرادی که قصد خرید آن را دارند، به عنوان بهترین انتخاب به شمار آید. وجود قطعات باکیفیت و همچنین فریم در پارتیشن شیشه‌ای، باعث می‌شود دوام آن زیاد شود و طول عمر آن افزایش پیدا کند.
بنابراین افرادی که تصمیم دارند در محیط خود، فضایی را به بهترین شکل تقسیم کنند و همچنین عایقی در برابر انتقال صدا ایجاد کنند، توصیه می‌شود پارتیشن شیشه‌ای از نوع فریم‌دار را نصب و استفاده کنند. هندریل درواقع میله افقی است که اغلب به صورت شیب دار نصب شده است و رفت و آمد از پله ها را راحت تر می کند. اطلاعات بیشتر درباره هندریل را در شهر پارتیشن بخوانید. همچنین در سایت شهر پارتیشن مزایای پارتیشن شیشه ای را ذکر کرده ایم.

نوشتن دیدگاه

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان
برای مشاوره، بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.
ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر