شنبه 31 تیر 1403
پارتیشن شیشه ای متحرک

پاریشن شیشه‌ای یکی از بهترین محصولاتی است که امروزه در ساختمان‌ سازی بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است. این پارتیشن‌ها نمونه‌ها و مدل‌های مختلفی دارند که در میان آن ها پارتیشن متحرک طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کرده است. پارتیشن متحرک یعنی پارتیشن به گونه‌ای پانل گذاری و نصب می‌شود که می‌توان در صورت لزوم آن ها را جابه‌جا کرد و تغییر دکوراسیون داد. نمونه‌های متحرک این محصول همواره به گونه‌ای طراحی شده است که با کمک آن می‌توان به راحتی هم فضاها را جداسازی کرد و هم می‌توان ورودی اتاق ها را پوشش داد و مخفی کرد. بدانید که پارتیشن شیشه‌ای متحرک کیفیت بسیار بالایی دارد و در برابر ضربه و فشار هم مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد و در زمان جابه‌جایی دچار شکستگی نمی‌شود، زیرا پانل دور آن استاندارد است و ایمنی بالایی هم دارد. پارتیشن متحرک ابعاد و اندازه‌های مختلفی دارد و می‌توان آن را تا سقف امتداد داد و متناسب با ابعاد دلخواه خود آن را تهیه کرد و به راحتی مورد استفاده قرار داد. این محصول نمونه های مختلفی دارد که هر کدام در بخشی کاربرد دارند و به گونه ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، از نمونه‌های آن می‌توان به پارتیشن شیشه‌ای چرخدار و پارتیشن شیشه‌ای لولا‌دار اشاره کرد، با کمک آن ها می‌توان بخش مورد نظر را در زمان کوتاهی و به راحتی جدانمود. شهر پارتیشن فروشگاه معتبری است که پارتیشن شیشه ای متحرک باکیفیت و پارتیشن شیشه ای مدرن را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با مراحل اجرای پارتیشن شیشه ای و مزایای نصب پارتیشن شیشه ای می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. 

پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه‌ای متحرک به چه عواملی بستگی دارد؟

پارتیشن شیشه‌ای متحرک در کارخانه تولیدکننده براساس عوامل بسیار متعددی قیمت گذاری می‌شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. از عوامل مهم که بر روی قیمت نهایی پارتیشن‌ها تاثیر مستقیم می‌گذارند، می‌توان به مواد مصرفی، نحوه تولید، کیفیت و ابعاد پارتیشن مصرف شده اشاره کرد. تولیدکننده پارتیشن شیشه ای به این نکات توجه می‌کند تا قیمت‌ها را مشخص کند و سپس محصول را با نرخ استثنایی و به‌صرفه وارد بازارها می‌کند. قیمت این محصول در حال حاضر تورم های موجود در بازارها هم به صورت روزانه و سالانه تا حد‌زیادی افزایش می‌دهند، از این رو شما باید توجه کنید که هر زمان قصد خرید دارید استعلام جدید هم دریافت کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. هر تولیدکننده برای محصول تولیدی خود نرخی را مشخص می‌کند، به همین دلیل است که نرخ های متعددی در بازارها برای پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک ثبت شده است. باید بگوییم که این عوامل بسیار موثر هستند و قیمت‌ها را دائم تغییر می‌دهند از این رو شما باید هر زمان که قصد خرید دارید، از قیمت قیق و به روز آن مطلع شوید. با اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه‌ای متحرک می‌توان طبق بودجه خود حجم سفارشات را هم مشخص کرد. برای تهیه و اطلاع از قیمت دقیق این محصول و دیگر محصولات از جمله پارتیشن شیشه ای دوجداره، پارتیشن شیشه ای فریم لس  و ... بهترین راه مراجعه به تولیدی و تهیه لیست قیمت است. لیست ها قیمت آنلاین هستند و همیشه قیمت‌های جدید و مناسب را به نمایش می‌گذارند.

قیمت پارتیشن شیشه‌ای متحرک به چه عواملی بستگی دارد؟

انواع پارتیشن شیشه ای متحرک 

پارتیشن های شیشه ای در مدل های مختلفی تولید می شوند. این پارتیشن ها به دلیل کارایی زیاد همچون سادگی در حمل و نقل، تغییر حالت و کم جا بودن و همچنین داشتن قیمت مناسب بسیار مورد استقبال هستند. پارتیشن های شیشه ای متحرک نیز همچون پارتیشن های ثابت انواع مختلف دارند. از لحاظ شیشه که پارتیشن های متحرک هم با شیشه های تک جداره یا دوجداره، و حتی چندجداره، طرحدار و رنگی و شیشه های مات که شما به نسبت سلیقه خود انتخاب می کنید مورد استفاده هستند. همچنین از نظر بررسی فریم نیز پارتیشن های شیشه ای متحرک فریم لس و فریم دار هستند. همچنین می توانید مزایای نصب پارتیشن شیشه ای را در سایت شهرپارتیشن مطالعه کنید.

انواع پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک 

پارتیشن شیشه ای متحرک از قیمت کمتری نسبت به پارتیشن های ثابت برخوردار است. این نوع پارتیشن ها به سادگی قابل حمل هستند و نیاز به پیچ و مهره شدن به زمین ندارند. البته قیمت پارتیشن های شیشه ای متحرک به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد. دوجداره یا تک جداره بودن شیشه ها، عایق صدا بودن، ابعاد و ... مواردی هستند که در تغییر قیمت بسیار تاثیرگذار هستند. همچنین در صورتی که مدل آلومینیومی را انتخاب کنید نوع و ضخامت فریم آلومینیوم هم تاثیر چشمگیری بر قیمت نهایی پارتیشن شیشه ای خواهد داشت. از خوبی های پارتیشن متحرک قابل استفاده بودن در فضاهای جدید برای جداسازی است. عموما زمان هایی که نیاز است تا پارتیشن به نسبت نیاز افراد جا به جا شود تازه موجه کارایی پارتیشن های متحرک می شوید. بنابراین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک با کارشناسان مجموعه شهرپارتیشن در ارتباط باشید. در زیر لیست قیمت پارتیشن شیشه ای را برای شما قرار داد ایم.

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

کاربرد پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بیش ترین استفاده را از مکان خود ببرید. این نوع تفکیک کننده فضا، محیط را منظم و بهینه می کند و باعث نمی شود که فضای شما اشغال شود. پارتیشن شیشه ای متحرک در محیط های مختلفی چون اتاقک های اداری تا دیوار های حمام نقش زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه و محل کار دارد. این نوع پارتیشن معمولا برای مجزا کردن فضاهای اداری و شرکت و ساختمان های تجاری استفاده فراوانی می شود و زیبایی منحصر به فرد و مدرنی را به محیط های اداری می بخشد، همچنین پارتیشن متحرک بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیازمند به تفکیک سازی موقتی است. علاوه بر حمام در اتاق نشیمن نیز از این نوع پارتیشن استفاده می شود. امروزه طرح های کاربردی از پارتیشن شیشه ای متحرک در بازار عرضه می شود که رایج ترین آن شامل پارتیشن متحرک آویزان از بالا، کشویی تاشو و کشویی است که معمولا بر اساس دکوراسیون داخلی و برخی عوامل دیگر انتخاب و استفاده می شود. این نوع پارتیشن به شما این امکان را می دهد که بسیار راحت از پارتیشن های سنتی، اداره ها را تفکیک کنند. از آنجایی که پارتیشن متحرک با درنظر گرفتن قابلیت حمل طراحی شده اند بدون نیاز به ابزار آلات خاصی می توان آن را جا به جا کرد، پس برای مکان های اداری اجاره ای یا منازل اجاره ای گزینه ای بسیار مناسبی است. شهر پارتیشن از معتبر ترین تولید کنندگان پارتیشن شیشه ای متحرک است که با داشتن سال ها سابقه درخشان به بهترین شکل می توانند پارتیشن شیشه ای متحرک را برای شما مشتریان گرامی ارائه دهند. با توجه به کاربرد زیادی که این نوع پارتیشن دارد، اما از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است و یکی از دلایل استفاده زیاد از آن نیز همین موضوع است. با قیمتی مناسب پارتیشن شیشه ای متحرک را از ما بخرید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد شهر پارتیشن این است که امکان مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص آن ها فراهم شده است. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا درباره کاربردهای دیگر این پارتیشن آشنا شوید و پس از بررسی های لازم با دید باز در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت پارتیشن شیشه ای متحرک را سفارش دهید و از خدمات پس از فروش ما بهره مند شوید.

کاربرد پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه‌ای متحرک چه مزایایی نسبت به پارتیشن شیشه‌ای ثابت دارد؟ 

پارتیشن‌های شیشه‌ای در نوع متحرک و ثابت تولید می‌شوند که هر کدام دارای ویژگی‌های بارز و منحصر به فردی هستند که با کمک آن ها در بازار های داخلی و خارجی معرفی می شوند. از مزایای پارتیشن شیشه‌ای ثابت می‌توان گفت که آن ها بر روی سقف و کف زمین پیچ می‌شوند، و نمی‌توان آن ها را جابه‌جا کرد و به صورت مداوم دکوراسیون و فضا را تغییر داد و البته مانند یک دیوار آجری و بتنی عمل می‌کنند. پارتیشن شیشه‌ای متحرک امروزه بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است، زیرا مزایای بیشتری نسبت به سایر نمونه‌ها دارد، از مزایای این نمونه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. وزن سبکی دارد.
  2. پانل اطراف شیشه‌ها مقاومت بالایی دارد و از شیشه‌ها محافظت می کند تا دچار ضربه و فشار نشوند.
  3. ضخامت شیشه‌ها بیشتر است.
  4. قابلیت جابه‌جایی دارند.
  5. با کمک آن ها می‌توان هم فضا را کوچک‌تر کرد و هم بزرگتر نمود.
  6. به راحتی می‌توان فضاسازی کرد و تغییر دکوراسیون داد.

پارتیشن شیشه‌ای متحرک چه مزایایی نسبت به پارتیشن شیشه‌ای ثابت دارد؟ 

انواع پارتیشن شیشه‌ای در شهر پارتیشن موجود است و به قیمت بسیار مناسبی به شما عزیزان عرضه می شود. با وجود مزایای ویژه‌ای که این محصول دارد بسیاری از شرکت‌های ساختمان سازی به آن روی آورده‌اند، لازم به ذکر است که نمونه های متحرک به گونه ای طراحی شده‌اند که هم نصب بسیار آسانی دارند و هم می‌توان به راحتی و تنها با کمی تغییر آن ها را جابه‌جا کرد و دکوراسیون محیط اداری، تجاری و مسکونی خود را تغییر داد. با اطلاع از ویژگی‌های پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک روز به روز به تعداد مصرف‌کنندگان این محصول در دنیا افزوده می‌شود. نمونه‌های متحرک نه تنها برای جدا سازی فضای محیط کاربرد دارند، بلکه با کمک آن ها می‌توان ورودی اتاق‌ها و سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها را هم مسدود کرد. فروشگاه شهر پارتیشن بهترین و مرغوب ترین پارتیشن شیشه ای  متحرک را برای شما ارائه می دهد. شما می توانید با خرید  پارتیشن از ما، خریدی مطمئن و با کیفیت را تجربه کنید.

دیدگاه‌ها  
به نقل از modiri.mir:
سلام و درود به مجموعه زحمت کش شهرپارتیشن
قبلا با تیم شما کار کردم و بسیار از مسئولیت پذیری شما لذت بردم
بنده از این مدل پارتیشن ها می خواستم مجدد برای بخش هایی از ساخت
کی تشریف میارید پروژه رو بازدید کنید؟

سلام جناب مدیری عزیز
شما به ما لطف دارید
همکاران من به زودی با شما تماس میگیرند
خسته نباشید محتواهای مفیدی دارید
با تشکر
سلام و درود به مجموعه زحمت کش شهرپارتیشن
قبلا با تیم شما کار کردم و بسیار از مسئولیت پذیری شما لذت بردم
بنده از این مدل پارتیشن ها می خواستم مجدد برای بخش هایی از ساخت
کی تشریف میارید پروژه رو بازدید کنید؟
نوشتن دیدگاه

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان
برای مشاوره، بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.
ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک در چه مکان هایی بیشتر استفاده می شود؟

پارتیشن شیشه ای متحرک معمولا در فضاهای کاری و اداره ها استفاده می شود که ظاهری مدرن به محیط می دهد.

آیا پارتیشن شیشه ای متحرک در منازل نیز استفاده می شود؟

بله، از پارتیشن شیشه ای متحرک در اتاق نشیمن، پذیرایی، حمام و... منزل استفاده می شود.