شنبه 31 تیر 1403
پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن‌های شیشه‌ای امروزه در صنعت معماری و ساختمان‌سازی محبوبیت زیادی را به دست آورده‌اند. زیرا با کمک آن ها می‌توان در کوتاه ترین زمان ممکن فضا سازی محیط ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی را انجام داد. پارتیشن‌ها نمونه‌ها و مدل‌های مختلفی دارند که در میان آن ها پارتیشن شیشه‌ای دوجداره بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است. شیشه دوجداره مات بهترین انتخاب برای داشتن یک پارتیشن شیشه‌ای درجه یک است.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره به دلیل مقاومت بسیار بالا و کارایی فوق‌العاده‌ای که دارد توانسته محبوبیت زیادی را به دست بیاورد. با استفاده از پارتیشن‌های دوجداره هم می‌توان فضاسازی کرد و هم از هدر رفتن انرژی جلوگیری نمود، زیرا نمونه‌های دوجداره در برابر نفوذ سرما و گرما و خروج آن ها مقاومت بسیار بالایی دارد. البته آن ها در برابر فشار هم مقاومت دارند پس با اطمینان کامل از آن ها استفاده کنید. پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از شیشه‌ای مختلفی تهیه شده است که هر کدام از شیشه‌ها به نوبه‌ای مقاومت دارند و در محیطی قابل استفاده هستند پس باید به آن ها توجه کرد تا حد متناسب با محیط خود بتوان نمونه را انتخاب کرد و نصب نمود.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

 

 در سال‌های اخیر پارتیشن شیشه‌ای نقش موثری در تفکیک فضاهای اداری، تجاری و پزشکی ایفا کرده است و به عنوان یکی از مدرن‌ترین روش‌های جداسازی فضاها در طراحی داخلی شناخته می‌شود. برای فضاهای اداری و منزل استفاده از پارتیشن شیشه ای طرح دار یک گزینه بسیار مناسب و پرطرفدار است. شیشه فضا را منعطف می‌کند و باعث افزایش بهداشت و حس تمیزی محیط می‌شود. شیشه های تک یا دوجداره ای که در ساخت پارتیشن های شیشه ای استفاده می شوند؛ عایق صدا هستند. البته میزان عایق صدا بودن به نسبت ضخامت پارتیشن شیشه ای متفاوت است. با وجود شیشه امکان انتشار نور طبیعی را برای تمامی نقاط فراهم است. پارتیشن شیشه ای در دو مدل تک جداره و دوجداره با رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی تولید می‌شود. پارتشین شیشه‌ای تک جداره به عنوان جدا کننده فضا در محیط‌های بزرگ بکار می‌رود. پارتیشن شیشه‌ای دوجداره برای فضاهایی پیشنهاد می‌شود که در آن صدا و نویز شدت بالایی دارد. این نوع پارتیشن علاوه بر این‌که در کاهش صدا تاثیر قابل توجهی می‌گذارد، با جلوگیری از اتلاف گرما نقش مهمی در کاهش هزینه‌های مصرفی ایفا می‌کند. در این نوع پارتیشن، فضای داخل بین دو شیشه توسط گاز آرگون پر می‌شود و همین گاز مانع از ورود و خروج سر و صدا و گرمای محیط می‌شود. پارتیشن شیشه‌ای دوجداره همانند هر نوع پارتشین دیگری در انواع فریم‌دار و بدون فریم تولید و نصب می‌شود. پارتیشن های شیشه ای به شکل پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم دار، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره و در بعضی شرایط چندجداره تولید و به فروش می رسند. انواع پارتیشن شیشه ای متحرک، رنگی و ساده برای آپارتمان ها، سالن های کنفرانس، ساختمان های اداری و تجاری، سالن های آرایشی، استودیو های عکاسی و همچنین پارتیشن کشویی شیشه ای و کانکس شیشه ای وجود دارد. لیست قیمت پارتیشن شیشه ای را از کارشناسان شهرپارتیشن بخواهید. می توانید تنها با یک تماس جواب تمام سوالات خود را دریافت کنید. 

 

پارتیشن شیشه ای دو جداره


نصب انواع پارتیشن دوجداره شیشه ای

باتوجه به این موضوع که کیفیت و نحوه نصب انواع پارتیشن دوجداره شیشه‌ای بر عمر مفید پارتیشن تأثیر می‌گذارد، توصیه می‌شود نصب انواع پارتیشن دوجداره شیشه ای را به متخصصان این حرفه واگذار کنید و از سفارش به شرکت‌های ناآشنا و نامعتبر خودداری کنید. با وجود این‌که نصب و راه‌اندازی انواع پارتیشن ساده به نظر می‌رسد، یک اشتباه کوچک در فرایند نصب می‌تواند مشکلات جدی برای پارتیشن ایجاد کند. نصب انواع پارتیشن دوجداره شیشه ای در پنج مرحله انجام می‌پذیرد:

  1. ایجاد کانال U شکل: این قطعه که به شکل U است برای نگه داشتن شیشه‌ بکار می رود. در مرحله اول این کانال در قسمت پایینی و بالایی شیشه نصب و تنظیم می‌شود. به طور کلی، ضخامت کانال U بر اساس پنل شیشه‌ای انتخاب می‌شود. پس از انتخاب ضخامت مناسب، کانال U به سقف، کف و دیوارها پیچ می‌شود.
  2. نصب پنل شیشه‌ای: پس از این‌که کانال U با دقت بالا نصب شد، نوبت به نصب پنل شیشه‌ای می‌رسد. در هنگام نصب شیشه‌های دوجداره لازم است از نحوه اتصال شیشه و کانال اطمینان حاصل شود.
  3. یراق و اتصلات پارتیشن شیشه ای دوجداره: پس از این‌که پنل شیشه‌ای در جای خود ثابت شد، باید پنل‌های شیشه‌ها را توسط لولاهای چدنی به یکدیگر متصل کرد. در پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره فریم دار یک قاب نیز به در این مرحله اضافه می‌شود که باید با دقت بالا به شیشه متصل شود.
  4. واشرهای پلاستیکی در پارتیشن شیشه‌ای: پس از قرارگیری پنل‌های شیشه ای در جای خود، لازم است این پنل‌ها یک بار دیگر به صورت عمودی به یکدیگر متصل شوند. در این مرحله برای ثابت نگاه داشتن پنل‌های شیشه‌ای در کانال U یک واشر پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این واشر در دو طرف شیشه و داخل کانال U شکل با فشار قرار می‌گیرد و مانع از تکان خوردن پنل های شیشه‌ای می‌شود.
  5. درهای شیشه‌ای لولایی در پارتیشن شیشه‌ای دوجداره: به طور کلی درهای شیشه‌ای این نوع پارتیشن‌ها به صورت ۱۸۰ درجه و البته متقارن باز می‌شوند، در نتیجه جهت باز و بسته شدن درها به سمت راست و چپ قابل انتخاب و قابل تغییر است. برای این کار یک صفحه کف توسط پیچ و مهره ثابت می‌شود و پس از آن نقطه محوری کانال U شکل به صورت مستقیم بر روی آن صفحه قرار می‌گیرد. پس از این کار درهای پارتیشن به سمت نقطه محوری خم شده و پیچ قفل به سمت بیرون و به سمت پایین کانال U چرخانده می‌شود. پس از قرارگیری نقطه چرخش دایره‌ای شکل در سوراخ داریره پیچ‌ها محکم می‌شوند و درها قابلیت باز و بسته شدن پیدا می‌کنند.

پارتیشن شیشه ای دو جداره


شکست صدای محیط با پارتیشن شیشه ای دوجداره
یکی از مهم‌ترین دلایل سرمایه‌گذاری در نصب انواع پارتیشن شیشه‌ای کاهش صدای محیط و ایجاد یک محیط کاری آرام و ساکت است. با وجود این‌که پارتیشن‌های موجود در بازار ادعای کاهش صدا ندارند، پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره به دلیل شکست صدا محیط می‌توانند نقش مهمی در کاهش سر و صدای دفاتر خصوصی و حتی اداره‌ها ایفا کنند. هرچه پارتیشن‌های ذکر شده از مواد اولیه باکیفیت‌تری ساخته شوند و با دقت بالاتری نصب گردند، میزان کاهش صدا افزایش پیدا می‌کند. شهرپارتیشن به عنوان یکی از متخصصان تولید و نصب انواع پارتیشن‌های دوجداره توانسته است سفارشات مشتری‌های عزیز خود را در کمترین زمان ممکن به اتمام رساند. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص خرید انواع پارتیشن چون پارتیشن شیشه ای دو جداره و استعلام قیمت، همین امروز با ما تماس حاصل بگیرید. در شهر پارتیشن، پارتیشن شیشه ای قیمت مناسبی دارد. با نازل ترین قیمت پارتیشن شیشه ای را برای منزل، اداره و ... خود داشته باشید.

شکست صدای محیط با پارتیشن شیشه ای دوجداره

مشخصات پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره همواره دارای مشخصات منحصر‌به‌فرد و ویژه‌ای است که با کمک آن ها در بازارها و در میان رقبا معرفی می‌گردند. مشتریان هم توجه ویژه‌ای به این گونه مشخصات و ویژگی‌های دارند، زیرا آن ها را در خریدی هوشمندانه یاری می‌کنند. باید بگوییم که این مشخصات ویژه همواره عبارتند از:

  1. ضخامت بسیار بالایی دارد.
  2. در برابر ضربه و فشار مقاوم است.
  3. در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.
  4. ماندگاری و دوام زیادی دارد.
  5. قابلیت چاپ پذیری دارد.

شکست صدای محیط با پارتیشن شیشه ای دوجداره

توجه کردن به این گونه مشخصات اهمیت به‌سزایی دارد، زیرا با کمک آن ها. آنها به عنوان عایق صروصدا هم شناخته می‌شوند به همین دلیل می‌توان در محیط های اداری و همچنین ساختمان‌ها از آن ها بهره‌برد. از میان لایه‌های دوجداره می‌توان حتی کابل‌ها و سیم‌های برق را هم عبور داد و از اتصالی آن ها جلوگیری کرد. پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از نظر متخصصان هیچ گونه پارازیت و نویزی را بر روی شبکه‌ها و تلفن همراه ایجاد نمی‌کند، در کل این نمونه از عملکرد فوق‌العاده‌ای برخودار است و در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

نکات پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از نمونه پارتیشن‌هایی است که نصب بسیار بالایی را در بازارها از آن خود کرده است. نصب این گونه لوازم همواره نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد که شرکت تولیدکننده نصاب ‌های با‌تجربه و ماهری دارد که کاملا حرفه‌ای هستند و در مدت زمان کوتاه و با دقت و ایمنی بالا آن ها را نصب می‌نمایند. باید بگوییم که برای نصب این گونه محصولات نیاز به ابزار و وسایل مخصوص است تا بتوان به خوبی آن ها را در جای خود قرار داد. در زمان نصب باید توجه کرد که پانل‌ها و پیچ‌ها دارای شیار تیز نباشند تا هنگام نصب شیشه بر روی پانل و قرار دادن آن در محیط شیشه‌ها دچار ترک و شکستگی نشوند. بدانید که ابتدا شیشه‌های دوجداره را تهیه می‌کنند، دور آن ها را با کمک قاب یا همان متال مخصوص ایمن می‌نمایند و سپس آن ها را بر روی سطح زمین و سقف پیچ می‌نمایند تا در زمان استفاده دچار افتادگی و شکستگی نشوند. نصاب‌ها سیم‌ها و کابل‌های موجود در محیط را درون محفظه و میان جداره شیشه‌ها قرار می‌دهند تا از اتصالی و خراب شدن آن ها جلوگیری نمایند. قبل از نصب پارتیشن‌ها ابتدا فضا را اندازه‌گیری می‌کنند، بخش ها را مشخص می نمایند و سپس متناسب با نیاز محیط پارتیشن‌‌ها را انتخاب می کنند و نصب می نمایند. در محیط‌های اداری و منازل برای محیط سازی یا کمک پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره همواره از پرده‌های کرکره‌ای هم استفاده می‌کنند و آن را میان شیشه‌ها قرار می‌دهند تا هم دچار گرد و غبار و آلودگی نشوند و هم کمک می‌کنند تا با باز‌کردن پرده‌ها به راحتی حریم خصوصی را برای محیط های مشخص شده فراهم کرد.
پانل ها یا کانال‌هایی که شیشه‌ها را درون آن ها قرار می‌دهند به شکلU هستند و با کمک آن ها به راحتی بر روی زمین و سقف قرار می‌گیرند، این پانل‌ها پس از نصب به هیچ عنوان جابه‌جا نمی‌شوند و می‌توان با اطمینان کامل هم شیشه‌های دوجداره را بر روی آن ها قرار داد و به راحتی قضا سازی را انجام داد. شیشه‌ها باید درون فریم‌های لاستیکی و سپس درون فریم‌های چودنی قرار می‌گیرند و به داخل پانل‌ها می‌روند تا به خوبی در جای خود قرار بگیرند.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره برای چه مکان‌هایی مناسب است

پارتیشن شیشه‌ای امروزه در بسیاری از محیط‌ها قابل مشاهده است، بسیاری از افراد همواره می‌پرسند که پارتیشن شیشه‌ای دوجداره برای چه مکان‌هایی مناسب است؟ در جواب این گونه افراد ما به آن ها خواهیم گفت که پارتیشن‌های دوجداره بهترین انتخاب برای محیط های اداری و مسکونی به شمار می‌روند، زیرا آن ها به عنوان یک عایق صدا و حرارت فوق‌العاده شناخته می‌شوند و برای حفظ حریم هر بخش می‌توان با اطمینان کامل از آن ها استفاده کرد. در مکان‌های اداری صدای دستگاه‌ها و حتی کامپیوتر باعث می‌شود تا تمرکز کارمندان دیگر مختل شود به همین دلیل با کمک پارتیشن شیشه‌ای دوجداره هم محیط هر کارمند را عایق می‌کنند و هم جلوه محیط را شیک تر می‌نمایند. در منازل مسکونی می‌توان با کمک پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره فضای اتاق، هال، آشپزخانه، تراز، حیاط و غیره را مشخص نمود و از زیبایی دکوراسیون خود لذت برد. البته ناگفته نماند که پارتیشن‌ها در فصول گرم و سرد سال هم مزیت مهمی دارند، آن ها ازاتلاف انرژی جلوگیری می‌کنند، یعنی اجازه نمی‌دهند که سرما و گرما وارد یا خارج شوند. کیفیت بالا و کارایی فوق‌العاده و مقاومت زیاد این پارتیشن‌ها باعث شده تا برای بسیاری از مکان‌ها مناسب باشند، مثلا برای ساختمان‌های تجاری هم می‌توان از آن ها استفاده کرد و به راحتی فضای هر مرکز فروش و مغازه را مشخص نمود، نمونه‌های دوجداره در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی دارند و از ورود گرد و غبار هم جلوگیری می‌کند. شما می توانید پارتیشن شیشه ای دوجداره را از فروشگاه ما بخرید. شهر پارتیشن ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن شیشه ای دوجداره است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان
برای مشاوره، بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.
ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر