پارتیشن‌های شیشه‌ای امروزه در صنعت معماری و ساختمان‌سازی محبوبیت زیادی را به دست آورده‌اند. زیرا با کمک آن ها می‌توان در کوتاه ترین زمان ممکن فضا سازی محیط ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی را انجام داد. پارتیشن‌ها نمونه‌ها و مدل‌های مختلفی دارند که در میان آن ها پارتیشن شیشه‌ای دوجداره بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است. شیشه دوجداره مات بهترین انتخاب برای داشتن یک پارتیشن شیشه‌ای درجه یک است.
پارتیشن شیشه‌ای دوجداره به دلیل مقاومت بسیار بالا و کارایی فوق‌العاده‌ای که دارد توانسته محبوبیت زیادی را به دست بیاورد. با استفاده از پارتیشن‌های دوجداره هم می‌توان فضاسازی کرد و هم از هدر رفتن انرژی جلوگیری نمود، زیرا نمونه‌های دوجداره در برابر نفوذ سرما و گرما و خروج آن ها مقاومت بسیار بالایی دارد. البته آن ها در برابر فشار هم مقاومت دارند پس با اطمینان کامل از آن ها استفاده کنید. پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از شیشه‌ای مختلفی تهیه شده است که هر کدام از شیشه‌ها به نوبه‌ای مقاومت دارند و در محیطی قابل استفاده هستند پس باید به آن ها توجه کرد تا حد متناسب با محیط خود بتوان نمونه را انتخاب کرد و نصب نمود.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

مشخصات پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره همواره دارای مشخصات منحصر‌به‌فرد و ویژه‌ای است که با کمک آن ها در بازارها و در میان رقبا معرفی می‌گردند. مشتریان هم توجه ویژه‌ای به این گونه مشخصات و ویژگی‌های دارند، زیرا آن ها را در خریدی هوشمندانه یاری می‌کنند. باید بگوییم که این مشخصات ویژه همواره عبارتند از:

  1. ضخامت بسیار بالایی دارد.
  2. در برابر ضربه و فشار مقاوم است.
  3. در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.
  4. ماندگاری و دوام زیادی دارد.
  5. قابلیت چاپ پذیری دارد.

توجه کردن به این گونه مشخصات اهمیت به‌سزایی دارد، زیرا با کمک آن ها. آنها به عنوان عایق صروصدا هم شناخته می‌شوند به همین دلیل می‌توان در محیط های اداری و همچنین ساختمان‌ها از آن ها بهره‌برد. از میان لایه‌های دوجداره می‌توان حتی کابل‌ها و سیم‌های برق را هم عبور داد و از اتصالی آن ها جلوگیری کرد. پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از نظر متخصصان هیچ گونه پارازیت و نویزی را بر روی شبکه‌ها و تلفن همراه ایجاد نمی‌کند، در کل این نمونه از عملکرد فوق‌العاده‌ای برخودار است و در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد.

مشخصات پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

نصب پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره از نمونه پارتیشن‌هایی است که نصب بسیار بالایی را در بازارها از آن خود کرده است. نصب این گونه لوازم همواره نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد که شرکت تولیدکننده نصاب ‌های با‌تجربه و ماهری دارد که کاملا حرفه‌ای هستند و در مدت زمان کوتاه و با دقت و ایمنی بالا آن ها را نصب می‌نمایند. باید بگوییم که برای نصب این گونه محصولات نیاز به ابزار و وسایل مخصوص است تا بتوان به خوبی آن ها را در جای خود قرار داد. در زمان نصب باید توجه کرد که پانل‌ها و پیچ‌ها دارای شیار تیز نباشند تا هنگام نصب شیشه بر روی پانل و قرار دادن آن در محیط شیشه‌ها دچار ترک و شکستگی نشوند. بدانید که ابتدا شیشه‌های دوجداره را تهیه می‌کنند، دور آن ها را با کمک قاب یا همان متال مخصوص ایمن می‌نمایند و سپس آن ها را بر روی سطح زمین و سقف پیچ می‌نمایند تا در زمان استفاده دچار افتادگی و شکستگی نشوند. نصاب‌ها سیم‌ها و کابل‌های موجود در محیط را درون محفظه و میان جداره شیشه‌ها قرار می‌دهند تا از اتصالی و خراب شدن آن ها جلوگیری نمایند. قبل از نصب پارتیشن‌ها ابتدا فضا را اندازه‌گیری می‌کنند، بخش ها را مشخص می نمایند و سپس متناسب با نیاز محیط پارتیشن‌‌ها را انتخاب می کنند و نصب می نمایند. در محیط‌های اداری و منازل برای محیط سازی یا کمک پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره همواره از پرده‌های کرکره‌ای هم استفاده می‌کنند و آن را میان شیشه‌ها قرار می‌دهند تا هم دچار گرد و غبار و آلودگی نشوند و هم کمک می‌کنند تا با باز‌کردن پرده‌ها به راحتی حریم خصوصی را برای محیط های مشخص شده فراهم کرد.
پانل ها یا کانال‌هایی که شیشه‌ها را درون آن ها قرار می‌دهند به شکلU هستند و با کمک آن ها به راحتی بر روی زمین و سقف قرار می‌گیرند، این پانل‌ها پس از نصب به هیچ عنوان جابه‌جا نمی‌شوند و می‌توان با اطمینان کامل هم شیشه‌های دوجداره را بر روی آن ها قرار داد و به راحتی قضا سازی را انجام داد. شیشه‌ها باید درون فریم‌های لاستیکی و سپس درون فریم‌های چودنی قرار می‌گیرند و به داخل پانل‌ها می‌روند تا به خوبی در جای خود قرار بگیرند.

نصب پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره برای چه مکان‌هایی مناسب است

پارتیشن شیشه‌ای امروزه در بسیاری از محیط‌ها قابل مشاهده است، بسیاری از افراد همواره می‌پرسند که پارتیشن شیشه‌ای دوجداره برای چه مکان‌هایی مناسب است؟ در جواب این گونه افراد ما به آن ها خواهیم گفت که پارتیشن‌های دوجداره بهترین انتخاب برای محیط های اداری و مسکونی به شمار می‌روند، زیرا آن ها به عنوان یک عایق صدا و حرارت فوق‌العاده شناخته می‌شوند و برای حفظ حریم هر بخش می‌توان با اطمینان کامل از آن ها استفاده کرد. در مکان‌های اداری صدای دستگاه‌ها و حتی کامپیوتر باعث می‌شود تا تمرکز کارمندان دیگر مختل شود به همین دلیل با کمک پارتیشن شیشه‌ای دوجداره هم محیط هر کارمند را عایق می‌کنند و هم جلوه محیط را شیک تر می‌نمایند. در منازل مسکونی می‌توان با کمک پارتیشن‌های شیشه‌ای دوجداره فضای اتاق، هال، آشپزخانه، تراز، حیاط و غیره را مشخص نمود و از زیبایی دکوراسیون خود لذت برد. البته ناگفته نماند که پارتیشن‌ها در فصول گرم و سرد سال هم مزیت مهمی دارند، آن ها ازاتلاف انرژی جلوگیری می‌کنند، یعنی اجازه نمی‌دهند که سرما و گرما وارد یا خارج شوند. کیفیت بالا و کارایی فوق‌العاده و مقاومت زیاد این پارتیشن‌ها باعث شده تا برای بسیاری از مکان‌ها مناسب باشند، مثلا برای ساختمان‌های تجاری هم می‌توان از آن ها استفاده کرد و به راحتی فضای هر مرکز فروش و مغازه را مشخص نمود، نمونه‌های دوجداره در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی دارند و از ورود گرد و غبار هم جلوگیری می‌کند. شما می توانید پارتیشن شیشه ای دوجداره را از فروشگاه ما بخرید. شهر پارتیشن ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن شیشه ای دوجداره است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چند مدل دارد؟
پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای فریم دار، پارتیشن شیشه ای دو جداره، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای متحرک و ریلی و... انواع مختلف پارتیشن های شیشه ای هستند.
قیمت پارتیشن شیشه ای بر چه اساسی مشخص می شود؟
قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس مواردی از جمله متراژ پارتیشن شیشه ای، نوع پارتیشن شیشه ای که انتخاب می کنید، میزان سختی کار و مواردی از این دست مشخص می شود.