پارتیشن شیشه ای دست دوم

استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای راهکاری ساده و مقرون به صرفه برای افرادی است که می‌خواهند با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، دکوراسیون منزل یا محل کار خود را تغییر دهند. استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای دشواری ‌ها و به هم ریختگی کارهای ساختمانی را ندارد و نتیجۀ نهایی آن بسیار شیک است. برخی از افراد برای کاهش هزینه‌های تغییر دکوراسیون خود به سراغ پارتیشن شیشه‌ای دست دوم می‌روند. اگر به خرید پارتیشن‌های دست دوم فکر می‌کنید، دست نگه‌دارید. تفکیک فضاها در منازل و ادارات مزایای بسیاری دارد، اما آیا پارتیشن‌های دست دوم می‌توانند همه نیازهای شما را پاسخ دهند؟ 

اگر شما قصد خرید انواع پارتیشن از جمله پارتیشن شیشه ای کرکره دار، تک جداره، دوجداره، فریم لس و ... را با کیفیتی بالا دارید، از محصولات ارائه شده در شهر پارتیشن دیدن کنید. از این شیشه ها برای ساخت پارتیشن شیشه ای بانک، حمام و دستشویی، اتاقک های شیشه ای و به طور کلی طراحی داخل منزل با پارتیشن شیشه ای و ... استفاده  کرد.  

پارتیشن شیشه ای دست دوم

معایب پارتیشن شیشه‌ای دست دوم

اسم این محصول به خوبی معرف آن است. پارتیشن‌های شیشه‌ای دست دوم توسط افراد استفاده شده‌اند و شما آن‌ را از اشخاصی می‌خرید که دیگر نیازی به آن ندارند. اغلب خریداران پارتیشن ‌های دست دوم افرادی هستند که می‌خواهند با صرف کمترین هزینه ممکن، محیط  خود را تفکیک کنند، اما اگر این کار را با استفاده از پارتیشن‌های با کیفیت انجام ندهید، به نتیجه دلخواه خود نمی‌رسید. درست است که شما از نظر مالی هزینه کمتری می‌پردازید، اما به این فکر کنید که این صرفه‌جویی به چه قیمتی تمام می‌شود. ما با تکیه بر دانش به دست آمده از سال‌ها فعالیت در عرصه تولید و اجرای پارتیشن شیشه‌ای، به شما توصیه می‌کنیم که پارتیشن شیشه‌ای دست دوم نخرید. مطمئن باشید اندکی صرفه‌جویی مالی ارزش مشکلات ناشی از خرید این پارتیشن‌ها را ندارد. بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن این مشکلات، پارتیشن دست دوم می‌خرند و زمانی متوجه اشتباه خود می‌شوند که دیر شده است. برخی از این افراد حتی مجبور می‌شوند پارتیشن دست دوم را کنار گذاشته و پارتیشنی نو بخرند. در واقع به جای صرفه‌جویی، دو برابر هزینه می‌کنند. نخستین و بزرگترین مشکل خرید پارتیشن شیشه‌ای دست دوم ابعاد آن است. پارتیشن‌ها به صورت اختصاصی برای فضایی با ابعاد و ویژگی‌های مشخص تولید می‌شوند. چقدر احتمال دارد که فضای منزل یا محل کار شما دقیقاً شبیه محیطی دیگر باشد؟. شخصی که پیش از شما پارتیشن را خریده است، آن‌ را با توجه به ویژگی‌ها و نیازهای خود تهیه نموده است. عدم توجه به این موضوع قطعاً شما را با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌کند. ممکن است هنگام نصب دچار مشکل شوید و اجرای فضاسازی و دکوراسیون دلخواهتان ممکن نباشد، نیاز به برش و تغییر ابعاد پارتیشن پیدا کنید و با بسیاری از مشکلات ریز و درشت دیگر مواجه شوید. یکی دیگر از معایب خرید پارتیشن شیشه‌ای دست دوم مربوط به ظاهر آن است. پارتیشن‌های شیشه‌ای نسبت به مدل‌های چوبی دوام بالاتری دارند و کمتر در معرض خط و خوردگی و ... قرار می‌گیرند. با این وجود، ظاهر پارتیشن دست دوم با پارتیشن نو قابل مقایسه نیست و زیبایی اولیه را ندارد. علاوه بر این، هنگام خرید پارتیشن دست دوم به احتمال زیاد مدل ایده‌آل خود را نخواهید یافت، زیرا سلیقه افراد با یکدیگر متفاوت است. اعتماد به فروشنده و مشکلات نصب پارتیشن نیز بسیار مهم اند. در بخش بعدی به این دو مشکل می‌پردازیم.

معایب پارتیشن شیشه‌ای دست دوم

پارتیشن شیشه‌ای دست دوم دیوار

اپلیکیشن‌هایی مانند دیوار و شیپور نخستین جایی است که برای خرید پارتیشن دست دوم به آن مراجعه می‌شود. نخستین ایراد خرید پارتیشن شیشه‌ای دست دوم از دیوار اعتماد به فروشنده است. شما هرگز نمی‌توانید به گفته‌ها، عکس‌ها و ادعاهای افراد اعتماد صد درصدی داشته باشید. ایراد دوم به نحوه حمل و نقل پارتیشن باز می‌گردد. با توجه به شکننده بودن شیشه، حمل و ارسال آن کاری بسیار حساس است که هر کسی از عهده آن بر نمی‌آید. سومین ایراد اساسی خرید پارتیشن دست دوم نصب آن است. نصب پارتیشن فقط و فقط باید توسط یک تکنسین حرفه‌ای انجام بگیرد. سپردن کار به اشخاصی که دانش و مهارت کافی ندارند، وقت و پول شما را هدر می‌دهد.

پارتیشن شیشه‌ای دست دوم دیوار

خرید پارتیشن شیشه‌ای با قیمت مناسب: راه‌حلی جایگزین برای پارتیشن شیشه‌ای دست دوم

با توجه به نکاتی که در این مطلب ذکر شد به سادگی می‌توان نتیجه گرفت که خرید پارتیشن شیشه‌ای دست دوم، بهترین انتخاب نیست. راه‌حل مشکل شما دست ما است. شما می‌توانید به جای خرید پارتیشن دست دوم، پارتیشن‌های شیشه‌ای نو و با کیفیت را از شهر پارتیشن خریداری کنید. ما انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای را با بهترین قیمت مناسب به شما ارائه می‌کنیم. به علاوه، تمام مراحل نصب و اجرای پارتیشن‌ها توسط کارشناسان خبره ما انجام می‌گیرد. کافی است پارتیشن مورد علاقه خود از جمله پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره، پارتیشن شیشه ای فریم لس و ... را انتخاب کنید و بقیه مراحل را با خیالی راحت به ما بسپارید.‌

نوشتن دیدگاه