شنبه 31 تیر 1403
پارتیشن نیویورکی

پارتیشن ها یکی از بخش های پراهمیت در ساختار دکوراسیون های داخلی منازل و همچنین زیباسازی فضاهای مختلف به حساب می آیند. در گذشته هایی که آنقدرها هم دور نیست برای ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منازل، بازسازی و یا افزایش فضا، افراد با شرایط سختی رو به رو می شدند و با ایجاد تغییر در ساختار دیوارها و یا اضافه کردن دیوار جدید سعی در بخش بندی و تغییر در دکوراسیون منازل داشتند. اما این روزها جایگزین استفاده از دیوارکشی و راه انداختن ساخت و سازهای پر دردسر، پارتیشن بندی شیشه ای است.

پارتیشن نیویورکی

پارتیشن نیویورکی چیست؟

یکی از انواع پارتیشن شیشه ای که از ظاهری زیبا و جذاب برخوردار است و برای استفاده در دکوراسیون های مدرن به مراتب مورد استفاده قرار می گیرد؛ پارتیشن شیشه ای نیویورکی است. 

پارتیشن شیشه ای گزینه هایی مناسب برای انواع مکان ها به حساب می آیند. اگر خانه ای کوچک دارید که نیاز به نور و استفاده از نور در تمام بخش های خانه از واجبات زندگی شماست باید بگوییم که بهترین گزینه استفاده از پارتیشن شیشه ای است. با پارتیشن شیشه ای شما به آسانی می توانید با یک دیوار شیشه ای نازک تغییرات ظاهری و کاربردی فراوانی را ایجاد کنید. به کمک پارتیشن شیشه ای نیویورکی می توانید زیبایی، نور، استفاده بهینه از فضا و جلوگیری از انتقال صدا را به طور یک جا در اختیار داشته باشید. البته باید بدانید که پارتیشن ها انواع و اقسام مختلف دارند و شما به نسبت نیازتان آن ها را انتخاب و مورد استفاده قرار می دهید. پارتیشن شیشه ای ،چوبی، آلومینیومی، ترکیب چوبی و شیشه ای از انواع پارتیشن ها هستند که می توانید برای تقسیم بندی بخش های مختلف خانه و یا محل کار خود به نسبت طراحی ای که برای آن مکان در نظر گرفته اید.

پارتیشن نیویورکی چیست؟

قیمت پارتیشن نیویورکی

پارتیشن های شیشه ای در مدل های مختلف در بازار تولید و عرضه می شوند که هر کدام به نسبت قیمت های متغیری دارند. قیمت پارتیشن نیویورکی نیز به نسبت تک جداره یا چند جداره بودن شیشه و فریمی که برای آن انتخاب می کنید متغیر خواهد بود. البته قیمت پارتیشن شیشه ای به عوامل متعددی بستگی دارد که باید با در نظر گرفتن نوع پروژه، طرح انتخابی، ابعاد پروژه و ... قیمت ها را تعیین کرد. مجموعه های مختلفی به ارائه خدمات و فروش انواع پارتیشن شیشه ای پرداخته اند بنابراین باید از انتخاب مجموعه خود مطمئن باشید تا بهترین خدمات و کیفیت را با بهترین قیمت دریافت کنید. شهرپارتیشن یکی از مجموعه هایی است که شما می توانید انواع پارتیشن همچون پارتیشن نیویورکی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی دریافت کنید و از ارائه خدمات این مجموعه نیز اطمینان حاصل کنید.

قیمت پارتیشن نیویورکی

مشخصات پارتیشن نیویورکی

لازم است تا پارتیشن های شیشه ای مقاومت لازم را در برابر ضربه داشته باشند تا به سادگی فرو نریزند. در زیر به تعدادی از مشخصات لازم و مهم پارتیشن شیشه ای نیویورکی اشاره می کنیم تا بیشتر با این پارتیشن آشنا شوید:
ظاهر: یکی از بهترین بخش های استفاده از پارتیشن های شیشه ای زیبایی ظاهری آن ها است. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای دیگر نیازی به استفاده از پوشش های متفرقه برای ایجاد زیبایی برای پارتیشن شیشه ای نیست. پارتیشن شیشه ای نیویورکی نه تنها به تقسیم بندی و استفاده بهینه از فضا کمک می کند بلکه زیبایی را نیز برای مکان مورد نظر شما ایجاد می کند.
نور: یکی دیگر از بدی های دیوارکشی برای مکان های کوچک ماسکه کردن نور طبیعی موجود در محیط بود. که با کمک گرفتن از پارتیشن های شیشه ای این مشکل برطرف شده است. به کمک پارتیشن های شیشه ای شما می توانید برای تمام بخش ها از نور موجود بهترین بهره را ببرید. و حتی در صورتی که میزان نور زیادی دریافت می کنید می توانید با کمک گرفتن از پرده کرکره این مشکل را تعدیل کنید.
بزرگتر یا کوچکتر شدن محیط: استفاده از شیشه در پارتیشن شیشه ای نیویورکی کمک می کند تا ساختار محیط به نظر بزرگ تر به نظر آید. و همیشه زندگی و یا کار کردن در فضایی که دل باز باشد دیرتر افراد آن محیط را درگیر می کند.
امکان جا به جایی: یکی از اصلی ترین مشخصات پارتیشن شیشه ای امکان جداسازی و جا به جایی آن ها است. که در صورتی که شما در شرایط تغییر محل زندگی یا کار خود قرار بگیرید بدون نگرانی بایت هزینه ای که برای نصب پارتیشن ها پرداخت کرده اید، می توانید آن ها را با خود ببرید به مکان جدید.

مشخصات پارتیشن نیویورکی

همچنین در زیر تعدادی از مزایای اصلی استفاده از پارتیشن شیشه ای نیویورکی را برای شما قرار می دهیم:

  • این پارتیشن ها دارای مقاومت بالا در برابر ضربات احتمالی از تردد افراد هستند.
  • قابلیت انعکاس و انتشار نور به داخل فضا برای مکان هایی که دسترسی به پنجره و یا بازشو ندارند.
  • از نفوذ گرد و غبار جلوگیری می کنند.
  • در برابر رطوبت و انبساط و انقباض ناشی از برودت مقاومت می کنند.
  • نظافت آن ها سریع و آسان است.
  • نصب آسان و در کمترین زمان
  • قابل جمع آوری و نصب مجدد
  • مقاوت در برابر صدا ها و عایق صوتی در انواع تک جداره و دوجداره
  • هزینه مناسب

شهر پارتیشن به عنوان یک مجموعه قابل اعتماد با سال ها تجریه به تولید و عرضه انواع پارتیشن شیشه ای نیویورکی و انواع دیگر پارتیشن پرداخته است. شما می توانید سفارشات خود را با اطمینان به شهر پارتیشن بسپارید. و از زمانبندی، کیفیت، قیمت و بهترین ارائه اطمینان خاطر داشته باشید.

نوشتن دیدگاه

درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان
برای مشاوره، بازدید و دریافت نقشه سه بعدی رایگان از پارتیشن بندی فضای خود، در کمتر از یک روز کاری، فرم زیر را تکمیل کنید.
ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

ورودی نامعتبر

سوالات متداول پارتیشن نیویورکی

نحوه اجرای پارتیشن نیویورکی چگونه است؟

اجرای پارتیشن شیشه ای نیویورکی یک فرآیند مرحله به مرحله است که نیازمند طراحی دقیق، انتخاب مواد مناسب، و نصب حرفه‌ای است. مراحل اجرای پارتیشن نیویورکی شامل:

بررسی محیط و طراحی: نیاز به بررسی دقیق محیط و طراحی پارتیشن متناسب با آن است.

انتخاب مواد: شیشه و پروفیل‌های آلومینیومی باید با دقت انتخاب شوند.

تولید و نصب پارتیشن: پارتیشن‌ها به صورت فریم لس تولید و پروفیل‌های آلومینیوم بر روی شیشه‌ها نصب می‌شوند.

کنترل کیفیت و تکمیل: پس از نصب، کیفیت بررسی شده و دکوراسیون مکمل انجام می‌شود.

چه استانداردها و مقرراتی در نصب پارتیشن‌ها باید رعایت شود؟

در نصب پارتیشن‌ها، باید به استانداردها و مقررات مرتبط با ساختمان‌ها و نصب پارتیشن‌ها رعایت کنید تا اطمینان حاصل شود که نصب به درستی انجام شده است و ایمنی و عملکرد صحیح حفظ شده است. برخی از استانداردها و مقررات مهم در این زمینه عبارتند از:

مقررات آتش‌نشانی: رعایت مقررات آتش‌نشانی برای ایمنی ساختمان و محیط کاری حیاتی است و پارتیشن‌ها باید از لحاظ مقاومت در برابر حریق تایید شوند.

مقررات ساختمانی: کد ملی ساختمان و مقررات ساختمانی مشخصاتی مانند ابعاد و نوع مواد پارتیشن‌ها را تعیین می‌کنند.

مقررات آکوستیک: اگر پارتیشن‌ها برای کنترل صدا نصب می‌شوند، مقررات مرتبط با عزل صوت و کنترل صدا حائز اهمیت هستند.

مقررات محیطی: مقررات مرتبط با مصرف انرژی و استفاده از مواد قابل بازیافت برای حفظ محیط طبیعی باید رعایت گردد.

 
 
 
 
نصب پارتیشن نیویورکی را به کدام تیم باید سپرد؟
نصب پارتیشن نیویورکی به تیمی از افراد متخصص و ماهر در زمینه نصب پارتیشن‌ها و ساختمان‌ها باید بسپارید. این تیم باید دارای تجربه کافی در نصب این نوع پارتیشن‌ها باشد و قادر به رعایت استانداردها و مقررات مرتبط با ساختمان‌ها باشد، همچنین تیم نصب باید ابزارهای لازم و تجهیزات ایمنی را داشته باشد و توانایی مدیریت و کنترل کیفیت نصب را داشته باشد. تیم متخصص شهر پارتیشن بهترین نصاب پارتیشن نیویورکی هستند. با اطمینان خاطر می توان نصب پارتیشن نیویورکی را به تیم متخصص شهر پارتیشن سپرد.