انواع شیشه مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن یک طراحی مدرن بوده، که در محیطهای مختلف اجرا می شود و تقسیمبندی فضا در این روش سبب شده تا شما بتوانید از محیط به بهتربن شکل استفاده کنید. در واقع پارتیشن در طرح و رنگ و جنسهای متنوعی قابل اجرا بوده، که هر کدام سبک و کارایی مختص به خود را دارند. شیشه به عنوان بهترین جنس برای اجرای این کار شناخته می شود، که به صورت مات و شفاف می باشد.

انواع شیشه مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای

فضاسازی دکوراسیون آن هم با این روش سبب شده تا شما دیزاینی شیک و بروز داشته باشید. ترکیب شدن پارتیشن شیشه های با جنس های دیگر به جذابیت بصری کمک زیادی می کند. مدل های ساده و طرحدار برای این کار گزینه مناسبی هستند. نمونه های رنگی هم جلوه خاصی به محیط میبخشند. شیشه های هوشمند نمونههای پیشرفت های هستند که با نوسانات دما و همچنین نور رنگ و ظاهر آن ها هم تغییر می کند. شیشه های ضخیم و دوجداره برای این کار بهترین گزینه هستند چون در مقابل رطوبت و حرارت و فشار دوام زیادی دارند.
اگر فضای جداسازی شده نور کافی ندارد شما باید از شیشه شفاف استفاده کنید، تا انعکاس نور به بهترین شکل صورت بگیرد. بدین ترتیب شما فضای روشن و مناسب برای انجام کارهای اداری خواهید داشت. برای اینکه فضای شما کاملا شخصی و خصوصی باشد، انتخاب شیشه مات و دوجداره گزینه مناسبی است. شهرپارتیشن اجرا کننده انواع پارتیشن شیشه ای مات است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آن تماس بگیرید.

انواع شیشه مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای

چه شیشه هایی برای پارتیشن شیشه ای مناسب هستند؟

چون پارتیشنبندی به صورت کاملا اصولی صورت میگیرد طراح برای اجرای آن از شیشههای باکیفیت و مدرن استفاده میکند. در پارتیشن ثابت و متحرک نوع شیشه انتخاب شده متفاوت بوده تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. این دیوارها کاملا ضخیم هستند، بدین ترتیب در مقابل ضربه و فشار استحکام زیادی دارند و به راحتی دچار ترک خوردگی و شکستگی نمیشوند و از طول عمر خوبی هم برخوردار هستند.
شیشههای رنگ ثابت برای انتخاب گزینه مناسبی هستند، چون در زمان لکهگیری و حتی شستن دچار افت کیفیت و حتی تغییر رنگ نمیشوند. پنلها بدون بار و با کیفیت بالا هستند به همین دلیل برای جداسازی گزینه خوبی به شمار میروند و بهترین بازدهی را از خود نشان میدهند. پوششدهی این دیوارها عالی بوده و برای باز کردن یک اتاق و ایجاد یک محیط کاری با هوای آزاد عالی هستند. شیشههای تک جداره و دوجداره برای این کار انتخاب میشوند و هر کدام به روشی خاص نصب میشوند.
پنل انتخاب شده باید وزن سبکی داشته باشد تا به راحتی جابجا شود و در کمترین زمان هم اجرا گردد. این نوع پارتیشن به شما اجازه میدهد تا بتوانید به بهترین شکل از نور طبیعی استفاده کنید. شیشههای سکوریت، لمینت و سند بلاست بهترین انتخاب هستند که شما میتوانید آنها را در طول و عرضهای مختلف متناسب با مساحت محیط برش دهید. قابل حمل بودن آنها میتواند مهمترین مزیت باشد.

انواع شیشه مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای

کدامیک از انواع شیشه برای نصب پارتیشن شیشه ای مناسب تر است؟

طراح برای نصب پارتیشن شیشه ای از مواد اولیه درجه یک استفاده میکند. شیشههایی که برای اجرای این کار مناسب هستند اصولا مات میباشند تا یک فضای آزاد و خصوصی ایجاد گردد. جنس شیشه در زمان نصب اهمیت زیادی دارد. هر چه ضخیم تر باشد در واقع ماندگاری بیشتری هم دارد. رنگی بودن شیشه سبب شده تا انعکاس نور شکل جذابتری داشته باشد و دکوراسیون را شیکتر کند. مزیت زیادی که شیشه در تقسیم کنندگی فضا دارد باعث شده تا مورد استقبال قرار بگیرد.
در پارتیشن فریم لس شیشه به صورت یک تکه و بدون نیاز به قاب آلومینیومی یا چوبی اجرا میشود، که این نمونه دوجداره بوده و استحکام زیادی هم دارد. در پارتیشن فریم دار طراح برای نصب شیشه از قاب آلومینیومی استفاده میکند تا شیشه بهتر روی سطح قرار بگیرد. چون این شیشهها قابلیت برش زدن و صیقل دادن دارند شما میتوانید درب را هم به آن متصل کنید، که رفت و آمد به محیط جداسازی شده آسانتر شود.

 

کدامیک از انواع شیشه برای نصب پارتیشن شیشه ای مناسب تر است؟

 

شیشه سکوریت در مقابل دمای بالا استقامت بیشتری دارد و در زمان خورد شدن شما تکههای آن را مشاهده نمیکنید چون بافت درونی آن خورد میشود. شیشه فلوت نسبت به سند بلاست و لمینت ارزانتر بوده به همین دلیل بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. مات و براق بودن مهمترین مشخصه این شیشهها است، که باعث شده تا برای محیطهای مسکونی و اداری و حتی تفریحی هم مناسب باشند. برای پارتیشن بندی شما باید متناسب با محیط و نوع پارتیشن بندی شیشه مناسب را انتخاب کنید، که تنها در این صورت بهترین کارایی را خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه