پارتیشن شیشه ای در دفتر کار مدرن

چیدمان محیط های کاری تاثیر مستقیمی بر نحوه کارکرد و بهره وری کارمندان شرکت دارد. یکی از امور چالش برانگیز در این محیط ها تقسیم بندی فضای کاری است. ساخت دیوار به عنوان یکی از روش های سنتی دشوار و زمانبر است و مشکلات زیادی را به همراه دارد. اما از زمان ساخته شدن انواع پارتیشن شیشه ای در رنگ های مختلف این مشکل نیز حل شده است.
این پارتیشن های اداری به دلیل مزایای متعدد خود جایگزین مناسبی برای دیوارها به حساب می آیند. در ادامه مطلب چند مورد از این مزایا ذکر شده است.

زپارتیشن شیشه ای در دفتر کار مدرن

مزایای پارتیشن شیشه ای برای دفتر کارهای امروزی

همانطور که بیان شد، پارتیشن های اداری از همان بدو ورود به صنعت ساختمان سازی مزایای زیادی را به همراه داشتند. در ادامه برخی از نقاط قوت انواع پارتیشن شیشه ای شرح داده شده است.

  • افزایش روشنایی محیط

پارتیشن های ساخته شده از شیشه نور خورشید را از خود عبور می دهند. این امر باعث روشن تر شدن محیط های داخلی و وابستگی کمتر آن ها به نورهای مصنوعی می شود. همچنین نور طبیعی حس شادی و نشاط را در بین افراد افزایش می دهد و بازدهی کاری کارمندان را چندین برابر می کند.
در این شرایط با توجه به عدم نیاز کمتر شما به روشنایی لامپ و چراغ ها هزینه مصرف انرژی شرکت نیز کاهش می یابد.

  • تقسیم دلخواه فضای کاری

پارتیشن های اداری در هنگام تقسیم بندی فضا بسیار انعطاف پذیر هستند. این نوع پارتیشن ها در زمان نصب و برداشته شدن نسبت به دیوارهای سنتی سختی کمتری دارند. بنابراین شما می توانید بنا بر سلیقه خود هر زمان که خواستید مکان آن ها را تغییر دهید یا آن ها را حذف کنید.
همچنین انواع پارتیشن شیشه ای به دلیل اینکه در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می شوند، برای تقسیم بندی محیط های مختلف با هر متراژی کاربرد دارند.

مزایای پارتیشن شیشه ای برای دفتر کارهای امروزی

  • مقرون به صرفه بودن

قیمت خرید و نصب این نوع پارتیشن ها نسبت به سایر روش های تقسیم بندی فضا ارزان تر است. همچنین این محصولات در موارد گوناگون کاربرد دارند. این دیوارهای تفکیک کننده به راحتی برداشته می شوند، بنابراین می توانید هر زمانی به تنهایی و بدون نیاز به تجهیزات خاصی آن ها را بردارید. در نتیجه این نوع پارتیشن ها هزینه های جانبی کمتری برای شما به همراه دارند.

  • ایجاد تاثیرات مثبت در محیط کاری

استفاده از پارتیشن های شیشه ای تاثیرات مثبت بر محیط کاری کارمندان دارد. این نوع پارتیشن ها علاوه بر تامین نور کافی باعث می شوند که همه افراد در حین کار یکدیگر را ببینند و از نحوه کار یکدیگر آگاه گردند. در نتیجه کارمندان با آرامش و راحتی بیشتری به کار خود ادامه می دهند و استرس و اضطراب آن ها کاهش می یابد.

  • عایق صدا

بسیاری از مردم برای تقسیم محیط به چند قسمت از دیوارهای آجری استفاده می کنند. ساخت دیوارها ممکن است که چند روز طول بکشد و پس از تکمیل نیز نیاز به تمیزکاری دارند. این مسئله در محل کار مشکلات بیشتری را برای شما به همراه دارد و موجب سر و صدای زیادی می شود. ساخت دیوار کار کردن کارمندان را دچار اختلال می کند و تمرکز آن ها را از بین می برد.
انواع پارتیشن شیشه ای علاوه بر نصب آسان عایق صدا نیز هستند. بنابراین این پارتیشن ها فضایی کاملا شخصی را برای کارمندان به وجود می آورند.

زپارتیشن شیشه ای در دفتر کار مدرن

طراحی دفتر کار شیشه ای

با توجه به این که محیط کار نقش زیادی در موفقیت کسب و کار و جلب نظر مشتریان دارد، دفتر کار مدرن و شیک بهترین گزینه برای کسب و کار ها است. دفتر کار شیشه ای یکی از جذاب ترین دفاتر کاری است که در عین شیک و زیبا بودن، راندمان کاری شما را بالا می برد. از زمان کشف این مدل دفاتر کاری تا به الان از استقبال بی نظیری برخوردار بوده است، به همین خاطر با تنوع مدل و طرح های گوناگونی طراحی و اجرا می شوند. این مدل دفتر کاری مدرن باعث حفظ حریم خصوصی، ایجاد نور و شفافیت، کنترل و نظارت بیشتر بر دپارتمان های سازمان و تحول بی نظیر در دکوراسیون می شود. تیم متخصص شهر پارتیشن با داشتن بهترین طراحال دفتر کار شیشه ای و اجرای بی نظیر آن انتخابی درست برای کسانی است که متقاضی اجرای این مدل دفتر کاری هستند. اگر می خواهید با مدل های مختلف دفتر کار شیشه ای آشنا شوید، می توانید با کارشناسان تیم شهر پارتیشن تماس بگیرید تا مدل های جدید را برای شما بفرستند تا با توجه به محیط کار خود انتخاب کنید.

طراحی دفتر کار شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چه نقشی در مدرن سازی فضای اداری دارد؟

پارتیشن های شیشه ای در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته اند. به همین دلیل بیشتر کسانی که دکوراسیون مدرن و امروزی را دوست دارند، به استفاده از این پارتیشن ها ترغیب می شوند.
ابزارهای دکوراتیو مانند آینه های رنگی، شیشه رنگی و نرده های شیشه ای در دکوراسیون های مدرن کاربرد دارند. از این رو انواع پارتیشن شیشه ای برای کابین دوش، تقسیم بندی فضای کاری و بسیاری مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
اگر شما نیز دوست دارید که المان های دکوراتیو و مدرن را در محل کار خود داشته باشید، این نوع پارتیشن ها را به کار برید. بدین وسیله یک طرح شیشه ای جذاب را در اداره یا شرکت خود خواهید داشت که زیبایی محیط کار را بیشتر می کند. شما می توانید برای تکمیل جذابیت فضای کاری المان های دیگری مانند آسانسورهای شیشه ای و نرده شیشه ای را به دکوراسیون امروزی خود بیفزایید. همچنین امکان استفاده از این نوع پارتیشن ها برای ساخت بالکن شیشه ای نیز میسر است.

دیدگاه‌ها  
درود
دفتر کار ما منطقه تهرانپارس هست
اونجا امکان پروژه گرفتن داره مجموعه شما؟
یک دفتر کار تازه ساخت هست که علاقه داریم فضای داخلیش کاملا مدرن پارتیشن بندی بشه
به نقل از نامدار:
درود
دفتر کار ما منطقه تهرانپارس هست
اونجا امکان پروژه گرفتن داره مجموعه شما؟
یک دفتر کار تازه ساخت هست که علاقه داریم فضای داخلیش کاملا مدرن پارتیشن بندی بشه

جناب نامدار عزیز
سلام
بله اون منطقه رو هم مجموعه ما پوشش ممیده
لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و مراحل بعدی و روند کار را از همکاران ما جویا شوید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول پارتیشن شیشه ای در دفتر کار مدرن

فواید استفاده از پارتیشن شیشه ای برای دفاتر چیست؟
افزایش روشنایی محیط، تقسیم دلخواه فضای کاری، مقرون به صرفه بودن، ایجاد تاثیرات مثبت در محیط کاری و ...
چگونه می توان پارتیشن شیشه ای برای دفتر کار مدرن خرید؟
شما می توانید با شماره های درج شده در سایت شهرآهن تماس گرفته و با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید. و مرحله به مرحله روند پیشبرد پروژه را از آن ها جویا شوید.