پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن ها برای تفکیک فضا مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع مختلفی چون پارتیشن پی وی سی، شیشه ای، چوبی، فلزی، ام دی اف و... تقسیم می شوند که یکی از پرکاربردترین آن‌ها پارتیشن‌ اداری شیشه ‌ای است. پارتیشن های شیشه ای اساسا دیوارهای شیشه ‌ای هستند که برای تفکیک و مشخص کردن فضاها استفاده می ‌شوند. استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای یک طراحی اداری مدرن و جادار ایجاد می کند که نور طبیعی را به حداکثر رسانده و در اداره ها عالی به نظر می رسد. شیشه سخت شده رایج ترین نوع شیشه ای است که در پارتیشن بندی استفاده می شود. این شیشه از طریق فرآیند گرمایش برای سفت شدن آن گرفته می ‌شود. پارتیشن اداری شیشه ای با ایجاد نظم به زیباتر شدن اداره ها کمک می کنند. شیشه های تک یا دوجداره ای که در ساخت پارتیشن های شیشه ای استفاده می شوند؛ عایق صدا هستند. البته میزان عایق صدا بودن به سبت ضخامت پارتیشن شیشه ای متفاوت است. برای کسب اطلاعات درباره پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم دار و پارتیشن شیشه ای تک جداره و پارتیشن شیشه ای دوجداره، پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن شیشه ای متحرک و انواع آن همچون پارتیشن آکوستیک شیشه ای با ما همراه باشید. برای سفارش پارتیشن شیشه ای اصفهان و شهرهای دیگر و همچنین برای اطلاع از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. همچنین لیست قیمت پارتیشن شیشه ای را از کارشناسان شهرپارتیشن بخواهید. می توانید تنها با یک تماس پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید. 

پارتیشن اداری شیشه ای


مزایای پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای، بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن است، زیرا دفاتر و ساختمان‌ های شرکتی ترجیح می ‌دهند المان های شیشه ای را در فضای کاری خود برای لمس دنیای مدرن بگنجانند. یکی از مشکلاتی که اغلب در فضاهای کاری با آن مواجه می شوید، نویز بیش از حد است. پارتیشن ‌های شیشه‌ ای به مدیران ساختمان این امکان را می ‌دهد تا صدای محیط را در فضا کاری بزرگ کاهش دهند، بدون این‌که به ظاهر و طراحی داخلی اصلی آسیبی وارد شود. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای، می توانید صدای محیط را به میزان قابل توجهی کاهش دهید و در عین حال تمام ویژگی های مثبت یک دفتر کار را حفظ کنید. با پارتیشن شیشه ای به حداکثر رساندن میزان نور طبیعی در فضا های تجاری آسان تر می شود. شفافیت درهای شیشه ای اجازه می دهد تا مقادیر بهینه نور طبیعی از یک فضا عبور کند و نور طبیعی حتی در تاریک‌ ترین گوشه‌ ها نفوذ کند. نور خورشید استفاده از نور مصنوعی را به حداقل می رساند و در نتیجه هزینه انرژی را کاهش می دهد. جالب توجه است که مطالعات نشان داده اند که مدت زمان استفاده شده نور مصنوعی بر چرخه خواب تأثیر منفی می گذارد، در نتیجه پارتیشن ‌های شیشه‌ ای که مقدار زیادی نور طبیعی را به یک فضا می‌ رسانند، کمک بسیاری به چرخه خواب شما می گذارند. دوام بالا، حفظ حریم خصوصی، کارامدی و اثر بخشی از مزایای اصلی پارتیشن اداری شیشه ای است.

 مزایای پارتیشن اداری شیشه ای


دلایل استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای

نگهداری و نظافت این جنس پارتیشن ها راحت است. نیازی نیست نگران زنگ زدن، تاب برداشتن، آسیب موریانه یا خوردگی پارتیشن ها در طول زمان باشید، زیرا این نوع پارتیشن از جنس شیشه مقاوم است که دوام بالایی دارد. نور خورشید هم چنین زیبایی فضا های داخلی را بهبود می بخشد. در محیط های اداری، نور طبیعی کارایی را بهبود می بخشد. کمبود نور طبیعی یکی از بزرگترین مشکلات هر اداره‌ای است، با این حال اداره ها با استفاده از پارتیشن شیشه ای این مشکل را حل کرده اند. تحقیقات نشان می دهد که نور خورشید با تثبیت سطوح انرژی، احساس خستگی را کاهش می دهد، همچنین سلامت روان و توجه را افزایش می دهد. در نهایت پارتیشن های شیشه ای با انرژی بخشیدن به کارمندان و حفظ سلامت آن ها، محیط کاری پربارتری را ایجاد می کنند. با وجود پارتیشن اداری ظاهری مدرن و جذاب به اداره خود ببخشید.

 دلایل استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای


معایب پارتیشن اداری شیشه ای

از معایب متریال شیشه می توان به شکنندگی و آسیب پذیری بالای آن اشاره کرد. از طرفی شفافیت در‌های شیشه ای می تواند باعث برخورد اشخاص با آن ها شود، همین طور باعث کمبود حریم شخصی برای انجام تجارت ها و مکالمات خصوصی می شود، پارتیشن های شیشه ای احساس این‌که همیشه در معرض دید هستید را به شما القا می کنند. البته با استفاده از شیشه مات و همین طور رنگی می توان بعضی از این مشکلات را حل کرد. استفاده از شیشه مات یا رنگی در اداره ها ضمن تامین نور طبیعی حریم خصوصی کارمندان شمارا حفظ می کنند.

 معایب پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای اداری 

پارتیشن ها به صورت آماده برای فروش وجود دارند. بنابراین زمانی که می خواهید برای پروژه خود از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید می توانید از آماده ها استفاده کنید که قیمت این پارتیشن های آماده ثابت است و می توان لیست قیمت آن ها را در سایت های فروش و یا از خریداران جویا شوید. ولی زمان هایی هستند که شما طرح خاصی مد نظر دارید و نیاز دارید تا مطابق با طرح و ابعاد پروژه پارتیشن شیشه ای اداری خود را سفارش دهید؛ در این صورت نمی توان قیمت دقیقی را ارایه داد و لازم است تا به صورت مستقیم با کارشناسان متخصص در این زمینه در ارتباط باشید. شهر پارتیشن یکی از مجموعه های قابل اعتماد است که شما می توانید با مراجعه به مجموعه شهرپارتیشن و در ارتباط بودن با کارشناسان این مجموعه، اطلاعات و جزئیات پروژه خود را مطرح کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید تا بعد از دریافت مشاوره و رسیدن به یک نتیجه نهایی متخصصان بتوانند قیمت حدودی سفارش پارتیشن های شما را محاسبه کنند و به شما اطلاع دهند.

از کی پارتیشن اداری شیشه ای مد شده است و در کجا؟ 

پارتیشن ها برای اولین بار در قرن چهارم قبل از میلاد در چین ایجاد شدند. اندازه و وزن آن‌ ها باعث می ‌شد این جدا کننده‌ های اتاق، به سختی جا‌به‌جا شوند و اغلب در جای خود باقی می ‌ماندند. سپس در اوایل قرن ۱۵ تا ۱۷ وارد اروپا و آمریکا شدند. صنعت گران محلی اروپایی و آمریکایی، خود دست به ساخت پارتیشن با متریال چوب، چرم رنگ شده و ابریشم همراه با ملیله دوزی، گل دوزی و دکوپاژ زدند و با مدرن شدن زندگی ها نوع، جنس و دیزاین پارتیشن ها تغییر کرد و استفاده از آنان روز به روز افزایش یافت. امروزه استفاده از پارتیشن های شیشه ای گسترش یافته است. پارتیشن شیشه ای در حال حاضر در مراکز مراقبت‌ های بهداشتی، مدارس، کلیسا ها، رستوران ‌ها، فرودگاه‌ ها، لابی‌ ها، موزه‌ ها، دفاتر شرکت‌ ها و مراکز همایش استفاده می‌ شوند و هدف آن ها نیز تغییر کرده است. هدف آن ها فراتر از تقسیم یک اتاق است. نه تنها کاربران به مزایای ایجاد اتاق های کوچک تر و کاربردی تر در یک اتاق بزرگ تر پی برده اند، بلکه اکنون از پارتیشن ها برای برنامه های کاربردی بی شماری استفاده می شوند. این وسایل می تواند یک مجموعه اداری را نظم دهد.
می توانید برای سفارش این پارتیشن اداری به سایت شهر پارتیشن مراجعه کنید. شهر پارتیشن بهترین مرکز فروش و اجرای پارتیشن اداری اصفهان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شهر پارتیشن در ارتباط باشید.در این سایت می‌توانید محصولات متنوعی را مشاهده کنید و خریدی مطمئن را تجربه کنید، همچنین تنوع طرح در این مجموعه باعث می شود که با هر سلیقه بتوانید خرید خوبی را انجام دهید. در شهر پارتیشن، پارتیشن شیشه ای قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد. پارتیشن شیشه ای ارزان و با کیفیت را با کمک شهرپارتیشن داشته باشید.

دیدگاه‌ها  
سلام
پارتیشن ها آماده هستن یا باید سفارش دهیم؟
به نقل از مرضیه همتی:
سلام
پارتیشن ها آماده هستن یا باید سفارش دهیم؟

سلام خانم همتی
روزتون بخیر
پارتیشن ها به صورت آماده هستند اگر پارتیشن های اماده مناسب پروژه شما باشند از آن ها استفاده می شود. اما اگر طرح خاصی مد نظر داشته باشید به نسبت خواست شما پارتیشن ها تولید می شوند.
با کارشناسان ما تماس بگیرید.
یک دفتر اداری که 70 متر فضای آزاد دارد را به چند اتاق می شه تبدیل کرد با این پارتیشن ها؟
به نقل از رضا پورنادر:
یک دفتر اداری که 70 متر فضای آزاد دارد را به چند اتاق می شه تبدیل کرد با این پارتیشن ها؟

سلام
جناب پورنادر عزیز لطفا با شماره ای موجود در سایت تماس گرفته و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. آن ها به طور کامل و دقیق شما را راهنمایی می کنند.
نوشتن دیدگاه