شنبه 31 تیر 1403
پارتیشن شیشه ای دژپاد

اجرای پارتیشن شیشه ای متناسب با محیط و تقسیم بندی فضا به بهترین حالت ممکن، مهم ترین کاری است  که تمام اجرا کنندگان پارتیشن شیشه ای باید انجام دهند. شهرپارتیشن با سال ها تجربه در زمینه اجرای پارتیشن شیشه ای، گزینه ای ایده آل برای شما عزیزان است. همانطور که می بینید از نمونه کارهای تیم متخصص شهر پارتیشن، اجرای تمیز و فوق العاده آن در شرکت دژپاد است. تقسیم بندی فضا با بهترین متریال و زیباترین حالت ممکن در شرکت دژپاد نشان دهنده تخصص تیم شهر پارتیشن است.

پارتیشن شیشه ای دژپاد توسط تیم شهر پارتیشن

همانطور که تصاویر را مشاهده می کنید، تیم شهر پارتیشن از ترکیب بسیار جذاب شیشه، آلومینیوم با رنگبندی جذاب و کیفیت بالا پروفیل و یراق آلات درب برای جداسازی قسمت های مختلف شرکت دژپاد یک محیط کاری فوق العاده مدرن را طراحی کرده است. بکارگیری شیشه های شفاف سکوریت در انتقال نور به محیط کمک شایانی کرده است و همچنین به عنوان کنترل صدا در بخش های مختلف نقش بسزایی را ایفا می کند.

مراحل اجرای پارتیشن شیشه ای دژپاد توسط شهر پارتیشن

  • کارشناسی و اندازه گیری: مشاوره رایگان، مشاهده و بررسی محیط، نقشه کشی با بهترین و حرفه ای ترین ابزار
  • طراحی پارتیشن: شیشه ها را در ابعاد اندازه گیری شده متناسب با طرح پارتیشن برش داده می شوند.
  • ارسال اجناس: ارسال شیشه ها به متراژ در محل
  • اجرای پروژه توسط تیم شهر پارتیشن: تیم متخصص چند نفره شهر پارتیشن با کمک تجهیزات و بهترین یراق آلات پارتیشن شیشه ای را نصب می کنند.

اگر با تحقیق و مشاهده نمونه کارهای ما چون اجرای پارتیشن شیشه ای دژپاد به این تصمیم رسیدید که برای بازسازی یا برای تغییر فضا و دکوراسیون محیط خودتان تمایل به استفاده از پارتیشن شیشه‌­ای دارید، برای انتخاب نوع پارتیشن شیشه‌­ای، دریافت قیمت، مشاوره و … تیم متخصص شهرپارتیشن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

نوشتن دیدگاه