پارتیشن شیشه ای سکوریت

پارتیشن شیشه ای عنصری تفکیک کننده و زیبایی بخش است که برای افزایش کارایی فضای در اختیار مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این ابزار می توان محدودیت موجود در فضا را تا حد قابل توجهی کاهش داد و بدون اینکه فرد درگیر بنایی و مشکلات ناشی از آن شود، محل را بخش بندی کرده و بهترین کاربری را در مکان مورد نظر ایجاد نمود. پارتیشن ها تنوع بسیار مطلوبی دارند. لذا متقاضیان می توانند مناسب ترین نوع آن را که با شرایط و نیازهای آنان تناسب بیشتری دارند را برای نصب و اجرا انتخاب نمایند. امروزه تمایل به استفاده از پارتیشن های شیشه ای بیشتر از قبل شده است. دلیل این امر را می توان در دلبازی فضاهایی که توسط این عنصر تفکیک شده اند، جستجو کرد. چرا که پارتیشن های شیشه ای مانع از عبور نور نمی شوند و وسعت دید را محدود نمی کنند. برخی از متقاضیان نصب و اجرای پارتیشن نسبت به سفارش انواع شیشه ای این محصول دچار تردید هستند. زیرا آنچه از گذشته های دور در ذهن افراد نقش بسته است، شکنندگی زیاد شیشه است. پارتیشن های شیشه ای به شکل پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم دار، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره و در بعضی شرایط چندجداره تولید و به فروش می رسند. در نتیجه این تصور وجود دارد که پارتیشن های شیشه ای نمی توانند در مقابل ضربه، حرارت و دیگر عوامل آسیب زننده، مقاومت کافی داشته باشند. با پیشرفت تکنولوژی های روز دنیا، نگرانی در این مورد بی اساس خواهد بود. چرا که در طراحی و اجرای این نوع پارتیشن ها از شیشه های مقاومی نظیر سکوریت، لمینت و شیشه های دو جداره استفاده می شود که به دلیل روش ساخت و تولید ویژه آن ها از استحکام کافی برخوردار هستند. پارتیشن شیشه‌ای منزل باعث می شود بتوانید نهایت استفاده را از منزل خود ببرید. برای فضاهای اداری و منزل استفاده از پارتیشن شیشه ای طرح دار یک گزینه بسیار مناسب و پرطرفدار است. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن شیشه ای ریلی و پارتیشن با شیشه سکوریت و همچنین جهت اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای شیراز و دیگر شهرها می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. 

پارتیشن شیشه ای سکوریت

پارتیشن شیشه ای سکوریت چیست؟

پارتیشن شیشه ای سکوریت در حقیقت پارتیشنی از جنس شیشه است که در ساخت آن از شیشه سکوریت استفاده شده است. مقاومت شیشه های سکوریت در برابر ضربه هفت برابر شیشه های معمولی است و به همین علت پارتیشن های شیشه ای سکوریت، مقاومت قابل قبولی در صورت مواجهه با ضربه های احتمالی دارند. شیشه های سکوریت در شرایط بسیار نادری دچار شکست می شوند که در آن زمان نیز قطعات ریز ایجاد شده کاملا صاف و صیقلی بوده و دارای گوشه های تیز نیستند و آسیبی به افراد حاضر در محیط وارد نمی کنند. شیشه های سکوریت در میان عامه مردم با نام شیشه های میرال نیز شناخته می شوند. شاید دانستن این موضوع جالب باشد که سکوریت در واقع نام فرآیند تولید این محصول است که در طی آن جام شیشه به واسطه عملیات حرارتی و گرما دادن تا 700 درجه سانتیگراد، نرم شده و سپس به سرعت تحت تاثیر دمیدن هوای سرد به دو سمت شیشه قرار گرفته و دمای خود را از دست می دهد. نتیجه این فرآیند، افزایش میزان مقاومت محصول تولید شده در برابر شکستن خواهد بود. قیمت پارتیشن شیشه ای در سایت شهرپارتیشن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

پارتیشن شیشه ای سکوریت چیست

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای جنس سکوریت

استفاده از پارتیشن های شیشه ای سکوریت به دلیل نوع شیشه بکارگرفته شده در ساختار آن مزایای ویژه ای دارد. همان طور که گفته شد؛ شیشه های سکوریت سخت می شکنند و در صورت شکستن نیز موجب آسیب رساندن به افراد و تخریب سایر عناصر موجود در محیط نمی شوند. این شیشه ها در زمان تخریب و شکستن مانند شن های ریز به زمین می ریزند و خطری ایجاد نمی کنند. همچنین سکوریت ها در برابر گرم و سرد شدن یا شوک حرارتی مقاوم هستند و تغییرات به وجود آمده را به خوبی تحمل می کنند. لذا این عناصر به عنوان پارامترهایی ایمن در ساختمان سازی شناخته می شوند. از این رو می توان گفت که این نوع شیشه ها در مقابل ضربه و شوک حرارتی قابل اعتماد هستند و عملکرد مطلوبی دارند. تنوع در طرح و رنگ مزیت دیگری است که بکارگیری شیشه های سکوریت در پارتیشن بندی به وجود می آورند. این نوع شیشه ها دارای انواع شفاف، مات و طرح دار نیز می باشند و متقاضیان می توانند با توجه به سایر المان های موجود در محیط مورد نظر خویش، از هماهنگ ترین محصول ارائه شده استفاده نمایند. به طور کلی پارتیشن های شیشه ای سکوریت دارای مزایای نظیر ایمنی مناسب و امنیت مطلوب می باشند و با سبک های طراحی دکوراسیون داخلی امروزی همخوانی و تناسب دارند. این محصولات از قابلیت سفارشی سازی برخوردارند و متقاضیان می توانند پارتیشن شیشه ای سکوریت را در ابعاد دلخواه خود سفارش دهند.

نوشتن دیدگاه