یراق آلات پارتیشن شیشه ای

امروزه از پارتیشن به عنوان ابزاری کاربردی برای جدا کردن فضاهای مختلف استفاده می‌شود. در گذشته پارتیشن صرفا دارای جنس و مدل‌های محدودی بود و قابلیت جلب رضایت تمام سلایق را نداشت. اما اخیرا افرادی که قصد تهیه پارتیشن را دارند، با مراجعه به بازار با مدل‌های متنوع و جنس‌های مختلف آن روبرو می‌شوند. یکی از پرطرفدارترین مدل‌های پارتیشن، پارتیشن شیشه‌ای است که شامل پارتیشن و یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای خواهد بود که برای جداسازی فضاهای اداری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولیدکنندگان در تولید این پارتیشن‌ها از شیشه‌های تک جداره و همچنین دوجداره استفاده می‌کنند تا مشتریان با توجه به کاربرد آن، مناسب‌ترین مدل و جنس را انتخاب نمایند.
هنگام نصب پارتیشن شیشه‌ای، لازم است یراق‌آلات خاصی به کار برد تا بتوان آن را به‌درستی نصب کرد و به‌راحتی مورد استفاده قرار داد. اگر شما نیز قصد دارید از پارتیشن شیشه‌ای در محیط خاصی استفاده کنید، ما را همراهی نمایید تا بیشتر به معرفی بپردازیم.

شما عزیزان می توانید جدیدترین سبک های پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن شیشه ای تک جداره، دوجداره، پارتیشن شیشه ای فریم لس و ... و قیمت آن را در شهر پارتیشن مشاهده نمایید. از این شیشه ها برای ساخت پارتیشن شیشه ای بانک، حمام و دستشویی، اتاقک های شیشه ای، پارتیشن شیشه ای در دفتر کار مدرن و به طور کلی طراحی داخل منزل با پارتیشن شیشه ای و ... استفاده  کرد. 

پارتیشن شیشه‌ای چیست؟

اخیرا به دلیل محدودیت فضا در محیط‌های مختلف، افراد اقدام به طراحی پارتیشن برای جداسازی اتاق‌های کوچک کردند. با استفاده از پارتیشن می‌توان بدون اینکه در جایی از تیغه دیواری استفاده کرد، به تقسیم کردن فضا اقدام نمود.
در ادارات که نیاز است تعداد بیشتری اتاق‌ برای بخش‌های مختلف اداره وجود داشته باشد، تولیدکنندگان را به این فکر انداخت که اقدام به طراحی و تولید پارتیشن شیشه‌ای کنند. در طراحی پارتیشن شیشه‌ای، این مسئله مهم در نظر گرفته شده است که با وجود جداسازی‌، فضای اتاق کوچک و دلگیر به نظر نمی‌آید.
حال قصد داریم بیشتر به معرفی یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای بپردازیم که در هنگام نصب و اجرای پارتیشن لازم است مورد استفاده قرار بگیرند.

اتصالات پارتیشن شیشه ای

اتصالات پارتیشن شیشه ای

هنگام نصب و اجرای پارتیشن شیشه‌ای، لازم است از یک سری اتصالات و یراق‌آلات در کار استفاده شود تا علاوه بر ایجاد زیبایی در پارتیشن، قابلیت‌های آن را نیز افزایش دهد. اخیرا که استفاده از پارتیشن شیشه‌ای طرفداران زیادی پیدا کرده است، یراق‌آلات و اتصالات نیز در انواع جنس‌ها و رنگ‌ها ارائه می‌شود تا بتواند سلیقه‌های متفاوت را راضی کند.
شیشه‌ای که در تولید این نوع پارتیشن استفاده می‌شود، از مهم‌ترین آن‌هاست، زیرا برای حفظ کیفیت کار و زیبایی، لازم است از شیشه با جنس خوب استفاده کرد. از دیگر یراق‌آلات، فریم شیشه است که استفاده از آن، مانع شکستگی و خرابی شیشه می‌شود.
یکی از مهم‌ترین یراق‌آلاتی که باعث ایجاد زیبایی در پارتیشن می‌شود، دستگیره آن است که امروزه با برندهای مختلف و همچنین جنس و رنگ‌های متفاوت در بازار مشاهده می‌شود. قفل نیز یکی دیگر از اتصالات مهم در پارتیشن شیشه‌ای به شمار می‌رود، که افراد می‌توانند با استفاده از آن، برای خود حریم شخصی ایجاد کنند.
لولای به‌کار‌رفته در درب‌ پارتیشن، چسبی که برای اتصال قطعات مختلف آن به یکدیگر استفاده می‌شود، استوپ و همچنین آهن‌کشی در کار، همه از یراق‌آلات و اتصالات مهم و ضروری در طراحی و تولید پارتیشن شیشه‌ای محسوب می‌شوند.

بهترین یراق‌آلات پارتیشن شیشه ای

بهترین یراق‌آلات پارتیشن شیشه ای

به‌منظور اینکه بتوان پارتیشن شیشه‌ای با عمری طولانی داشت که دائما دچار خرابی و شکستگی نشود، لازم است حین تولید و نصب، از یراق‌آلات و قطعات مرغوب استفاده شود. به‌کاربردن اتصالات با جنس نامرغوب، باعث می‌شود قطعات با گذشت زمان کمی، دچار خرابی یا شکستگی شوند و عمر پارتیشن را کم می‌کند.
برای انتخاب یراق‌آلات مقاوم، باید به سراغ آلیاژهایی رفت که در برابر خوردگی، دارای مقاومت بالایی هستند. استفاده از بهترین یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای، علاوه بر اینکه پارتیشن را در برابر شکستگی یا زنگ‌زدگی مقاوم می‌کند، بر زیبایی و چشم‌نواز بودن آن نیز تاثیر بسزایی دارد.
به‌طور‌مثال برای انتخاب دستگیره‌ها و قفل پارتیشن لازم است به سراغ جنس و برندی بروید که وزن سبک و ظاهری زیبا داشته باشد و در کنار آن، از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد تا عمر پارتیشن افزایش پیدا کند.

جمع بندی

استفاده از پارتیشن شیشه‌ای به عنوان جداکننده فضا، امروزه در اغلب اماکن اداری رواج یافته است و بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. تولیدکنندگان توانسته‌اند طراحی‌های متفاوتی از پارتیشن شیشه‌ای را ارائه کنند که براساس نیاز و کارایی هر محیط، می‌توان بهترین و مناسب‌ترین مدل را انتخاب کرد.
هنگام تولید و نصب پارتیشن، لازم است از یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای با جنس عالی و برندی معتبر استفاده کرد. اگر حین کار به این موضوع دقت نشود و از اتصالات با کیفیت و استاندارد استفاده نشود، می‌تواند باعث ایجاد خرابی‌های پی‌در‌پی و همچنین وارد کردن خسارت‌ مالی به دارندگان آن شود. شهرپارتیشن به شما این اطمینان را می دهد که پارتیشن ها و یراق آلات موجود در سایت بهترین کیفیت ممکن را دارند.
شما می توانید با خیال راحت در منزل یا محل کار خود، خرید خود را انجام دهید و خیالتان از بابت ضمانت و قیمت خوب خرید خود مطمئن باشد.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول یراق آلات پارتیشن شیشه ای

یراق آلات پارتیشن شیشه ای شامل چه چیزهایی می شوند؟
لولای کار شده در درب‌ پارتیشن، چسبی که برای اتصال قطعات مختلف آن به یکدیگر استفاده می‌شود، استوپ و همچنین آهن‌کشی در کار، همه از یراق‌آلات و اتصالات مهم و ضروری در طراحی و تولید پارتیشن شیشه‌ای محسوب می‌شوند.
قیمت یراق آلات پارتیشن شیشه ای بر چه اساسی تعیین می شود؟
قیمت یراق آلات پارتیشن شیشه ای بر اساس مواردی همچون جنس، نوع پارتیشن، مساحت و سختی پروژه، نرخ دلار و ارز، حمل و نقل و... تعیین می شود.