آلاچیق شیشه ای رونالدو

آلاچیق شیشه ای رونالدو به دلیل نداشتن مجوز خبرساز شده است. یکی از معماران پرتغالی، این ستاره فوتبال را تهدید کرده که در صورت عدم تخریب آلاچیق شیشه ای بر روی پشت بام پنت هاوس، از او شکایت خواهد کرد. حالا ماجرای این آلاچیق شیشه ای بر روی پشت بام پنت هاوس رونالدو چیست؟ کریستیانو رونالدو فوتبالیست معروف پرتغالی دارای یک آپارتمان ۳۰۰۰ متری است که ۱۳ طبقه دارد. در این آپارتمان استخر، سونا، سالن سینما و سالن بدنسازی وجود دارد و انواع امکانات لازم برای ورزش و تفریح وجود دارد؛ اما اخیراً رونالدو بدون مجوز و کسب اجازه از شهرداری شهر لیسبون، اقدام به ساخت یک آلاچیق شیشه ای بر بالای پشت بام این آپارتمان نموده است. معماری که این آپارتمان را طراحی کرده، آقای خوزه ماتئوس، ادعا می کند که آلاچیق احداث شده بر روی پشت بام بسیار بد نما است و طراحی او را زیر سوال برده است. همچنین مدیران ساختمان متعلق به کریستیانو رونالدو، دریافت مجوز این آلاچیق را بررسی می کنند. معمار این ساختمان خوزه ماتئوس اعلام کرده که در صورت عدم حذف این آلاچیق از روی آپارتمان طراحی شده توسط او، از رونالدو شکایت می کند. 

درب ورودی شیشه ای ساختمان را می توان در ابعاد و سایزهای مختلف برای مکان ها و فضا های متفاوت طراحی و اجرا کرد. انواع درب های شیشه های ورودی برای آپارتمان ها، سالن های کنفرانس، ساختمان های اداری و تجاری، سالن های آرایشی، استودیو های عکاسی و همچنین پارتیشن شیشه ای مطب وجود دارد. برای کسب اطلاعات در رابطه با پارتیشن اداری شیشه ای و انواع پارتیشن ها و همچنین در صورت تصمیم به خرید پارتیشن شیشه ای می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. 

آلاچیق پارتیشن شیشه ای بر روی پشت بام پنت هاوس رونالدو

پارتیشن شیشه ای بر روی پشت بام پنت هاوس رونالدو

با توجه به اینکه پارتیشن های شیشه ای امروزه نقش عمده‌ای در تقسیم بندی فضاهای ساختمان دارند، امکان ساخت آلاچیق شیشه ای در ویلا، ساختمان و حتی روی پشت بام پنت هاوس نیز وجود دارد. شاید شنیده باشید که اخیراً شبکه های خبری اعلام کرده‌اند کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال، با ساخت یک آلاچیق شیشه ای بدشکل بر روی پشت بام پنت هاوس ساختمان ۱۳ طبقه خود، حاشیه ساز شده است و معمار این ساختمان تهدید کرده که به خاطر ساخت یک آلاچیق شیشه ای بر روی پشت بام این ساختمان، از وی شکایت خواهد کرد. قیمت این ساختمان ۷.۳ میلیون یورو برآورد شده است. این آپارتمان به دلیل مالکیت رونالدو، دارای شهرت بالایی است. به همین خاطر خوزه ماتئوس شخصی که طراحی و معماری این خانه گران قیمت را به عهده داشته است، با دیدن تصاویر مربوط به یک آلاچیق شیشه ای بر روی پشت بام خانه رونالدو، اعلام کرده که از این طراحی بی اطلاع بوده و با ساخت یک آلاچیق زشت روی ساختمان ۱۳ طبقه رونالدو مخالفت کرده است. آقای ماتئوس گفته است که برای شخصیت رونالدو احترام قائل است و او را یک فرد حرفه ای و الهام بخش در زمینه ورزش می‌داند، اما ادعا می‌کند که ساخت این آلاچیق اثر وی را تخریب کرده و برای ساخت آن، از معمار ساختمان اجازه دریافت نشده است.

 آلاچیق شیشه ای بدون مجوز رونالدو

 آلاچیق شیشه ای بدون مجوز رونالدو

آلاچیق شیشه ای بدون مجوز رونالدو برای چند روز در صدر اخبار ورزشی قرار گرفته است. این فوتبالیست پرتغالی که دارای یک آپارتمان ۷.۳ میلیون یورویی است، اخیراً اقدام به ساخت یک آلاچیق شیشه‌ای بدون مجوز روی پشت بام پنت هاوس ساختمان کرده و باعث شده تا شهرداری شهر لیسبون برای بررسی این قضیه اقدام نماید. شهرداری لیسبون اعلام کرده که این ساخت و ساز بدون مجوز بوده است و صاحبان ساختمان، برای ساخت آلاچیق شیشه ای هیچ گونه مجوزی دریافت نکرده اند. درست است که آلاچیق های شیشه ای دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی هستند اما برای ساخت آن ها نیاز به دریافت مجوز است. با توجه به جذابیت و زیبایی آلاچیق شیشه ای حتی کریستیانو رونالدو ستاره برتر فوتبال اروپا نیز تصمیم گرفته تا روی پشت بام پنت هاوس ساختمان گران قیمت خود یک آلاچیق شیشه ای طراحی کند؛ اما مشکل کار اینجاست که برای ساخت این آلاچیق شیشه‌ای از معمار و طراح ساختمان و همچنین شهرداری شهر لیسبون هیچ گونه مجوزی را دریافت نکرده است. به همین خاطر با مشکل مواجه شده است و طراح ساختمان کریستیانو رونالدو را تهدید کرده که از او شکایت خواهد کرد. خانه های ورزشکاران و فوتبالیست های حرفه ای مانند کریستیانو رونالدو و لیونل مسی دارای طراحی های ویژه و بسیار خاصی هستند که متناسب با رشته ورزشی آن هاست؛ اما ساخت یک آلاچیق شیشه ای بدون مجوز بر روی آپارتمان ۱۳ طبقه کریستیانو رونالدو باعث شد تا سر و صدای زیادی در شبکه‌های خبری ایجاد شود و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. همچنین در سایت شهر پارتیشن مزایای پارتیشن شیشه ای را ذکر کرده ایم.

بهره گیری از آلاچیق شیشه ای در فضاهای مختلفی مانند ویلاها، حیاط خانه‌ها و سایر فضاها، زیبایی فضای شما را دوچندان می کند. اگر شما هم می خواهید از این زیبایی بهره ببرید، به وبسایت شهر پارتیشن، تولید کننده انواع پارتیشن و آلاچیق های شیشه ای، مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه