پارتیشن بندی اداری تهران

امروزه پارتیشن بندی اداری در بیشتر محیط های اداری دیده می شود. پارتیشن ها در ابعاد، رنگ ها و متریال مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین مواد به کار رفته در ساخت پارتیشن ها شیشه، آلومینیم و چوب ام دی اف است. گاها از این متریال به صورت ترکیبی برای ساخت پارتیشن اداری استفاده می شود که باعث می شود هم از جنس بسیار خوب برخوردار باشند و هم موجب زیبایی دکوراسیون خواهند بود. پارتیشن اداری شیشه ای به شکل پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره و در بعضی شرایط چندجداره، پارتیشن شیشه ای فریم لس و فریم دار تولید و به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. 

شاید تصور کنید که تنها مزیت پارتیشن اداری جلوه بخشیدن به محیط کار باشد اما اینطور نیست، در واقع استفاده از پارتیشن اداری بیشتر از چیزی که فکر کنید اهمیت دارد. در ادامه این مقاله مزایای استفاده از پارتیشن اداری و معرفی مجموعه با سابقه و مطرح شهر پارتیشن در زمینه پارتیشن بندی اداری را بیشتر بررسی می کنیم. شهر پارتیشن به عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان انواع اتاقک و پارتیشن با شیشه سکوریت در نظر دارد شما را با این فضاهای مدرن و شیک و کاربری بی‌نظیرشان آشنا کند. برای نصب و اجرا پارتیشن شیشه ای در تهران و تمام شهرها با شهر پارتیشن همراه باشید.

اهمیت طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری

اهمیت طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری با کوتاه تر کردن دیوارهای محیط کار شما موجب بهبود نورپردازی محل کارتان می شود. خرید پارتیشن اداری تصمیم بهتر و به صرفه تری برای تفکیک واحد اداری است. چراکه نصب دیوار واقعی با مصالح فراوان قطعا هزینه زیادی خواهد داشت. با خریدن پارتیشن اداری علاوه بر صرفه جویی در هزینه های نصب، همیشه قادر خواهید بود تا مکان پارتیشن بندی را تغییر داده و دکوراسیون محیط کار را عوض کنید.

نصب پارتیشن اداری کمک می کنند تا در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود. به این صورت که نور، سرمایش و گرمایش محیط به راحتی در همه جا پخش می شود و دیگر نیازی به تهیه منابع جداگانه برای هر اتاق نخواهد بود. از مزایای مهم دیگر پارتیشن بندی محیط کار این است که هر کارمند قادر خواهد بود که در فضای مخصوص به خود مشغول به انجام کار شود و نظم و انضباط بر محیط اداری حاکم خواهد شد.

پارتیشن شیشه ای اداری جهت فضا سازی 

پارتیشن شیشه ای اداری جهت فضا سازی 

پارتیشن اداری شیشه ای از متداول ترین نوع پارتیشن اداری است. از ویژگی های مهم پارتیشن شیشه ای می توان به جذابیت و شیک بودن آن اشاره کرد. پارتیشن های اداری شیشه ای معمولا با استفاده از شیشه های سکوریت ساخته می شوند که هم مقاوم و ایمن هستند و هم از قابلیت ضد صدا بودن برخوردار هستند. 

از آنجایی که پارتیشن شیشه ای موجب جلوگیری از انتقال صدا می شود، عملکرد صوتی بسیار مناسبی را فراهم می کند که برای استفاده در محل های اداری کاربردی خواهد بود. با انتخاب پارتیشن های شیشه ای از طیف رنگی گسترده ای برای شیشه و فریم برخوردار خواهید بود که دستتان برای انتخاب آن باز است. پارتیشن شیشه ای اداری را می توان در ابعاد و در ارتفاع های مختلف اجرا نمود. استفاده از پارتیشن شیشه ای رنگی در اداره ها جلوه زیبایی به محیط کار می بخشد. از ویژگی بسیار خوب این نوع پارتیشن این است که مراحل نصب آن بسیار آسان و به سرعت انجام می شود. پارتیشن های شیشه ای انواع متفاوتی دارند. انواع مختلف پارتیشن شیشه ای به شرح زیر است.

1- پارتیشن شیشه ای طرح سیلور: در این مدل از پارتیشن شیشه ای، فریم های آن از نوع فریم سه سانتی متری و دارای نوار است. قطعه نگه دارنده آن که در قسمت پایین قرار می گیرد به شکل L روی سطح زمین نصب می شود. همچنین بعد از اینکه شیشه روی آن نصب شود، قسمت متحرک پارتیشن به روی قسمت اصلی قفل می شود.

پارتیشن شیشه ای اداری جهت فضا سازی 

2- پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی: برای ساخت پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی از نوعی فریم به نام فریم شیار مرکز استفاده می شود. این نوع از فریم ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. مانند پارتیشن نوع قبلی این نوع نیز فریم ها را در قسمت سقف، کف و دیواره ها اجرا می کند.

3- پارتیشن شیشه ای طرح دوجداره: این نوع پارتیشن برای مواقعی به کار می رود که نیاز به کاهش میزان صدا و حرارت باشد. زیرا به دلیل دوجداره بودن شیشه، عبور صدا و تبادل حرارت به حداقل می رسد. برای ساخت این مدل از پارتیشن در فریم های ثابت دو قطعه شیشه شش میلی متری به فاصله هفت تا ده  سانتی متری نصب می شود. همچنین این مدل پارتیشن درب هایی از جنس شیشه ای تک جداره خواهد داشت.

4- پارتیشن شیشه ای طرح کرتین وال: یک تفاوت بسیار مهم این مدل پارتیشن با مدل قبلی دارد و این است که می توان شیشه های آن را به شکل افقی تقسیم بندی کرد. برای این نوع، امکان استفاده از چوب برای ترکیب با شیشه وجود دارد.

شهر پارتیشن 0 تا 100 پارتیشن بندی اداری در تهران

پارتیشن ها محصولاتی بسیار کاربردی برای محیط های اداری هستند. تیم شهر پارتیشن با داشتن سابقه بالا در زمینه اجرا و نصب انواع پارتیشن شیشه ای فریم دار و بدون فریم، آماده ارائه مشاوره در این خصوص و اجرای پارتیشن بندی ادارات شهر تهران است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت شهر پارتیشن مراجعه نمایید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه