پارتیشن شیشه ای مات چیست

در سال‌های اخیر، پارتیشن شیشه‌ای با سرعت بسیار زیادی جایگزین دیوارهای آجری و سنگی شده است. این نوع تفکیک کننده‌های فضا در طراحی و ساخت ساختما‌ن های اداری، تجاری و پزشکی کاربردهای فراوانی دارند. به طور کلی پارتیشن شیشه‌ای علاوه بر این‌که میزان استفاده از نور طبیعی را افزایش می‌دهد، به دلیل برخورداری از قیمت‌ مقرون‌ به صرفه نسبت به مصالح دیگر مورد استفاده در ساخت و ساز و همچنین افزایش سرعت جداسازی و تفکیک فضا به عنوان مدرن‌ترین جداکننده‌های یک دهه اخیر شناخته می‌شوند. پارتیشن شیشه‌ای در انواع مختلفی چون فریم‌دار،فریم‌لس و همچنین در طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. پارتیشن شیشه ای مات یکی از پرفروش‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار است که به دلیل مزایای بی‌نظیر خود توانسته است به عنوان اولین گزینه پیشنهادی شرکت‌های سازنده به مشتریان محترم تبدیل گردد. پارتیشن شیشه‌ای مات به روش سندبلاست تهیه می‌شود. در این روش می‌توانیم پارتیشن شیشه‌ای مات را بر حسب نیازمان به میزان کور کردن دید دیگر افراد، در دو حالت مات و یا نیمه مات تنظیم کنیم. این نوع پارتیشن‌های کاربردی با وجود این‌که به نور اجازه انتشار می‌دهند، تا حدود قابل قبولی دید افراد را بر روی قسمت‌های تفکیک شده تار می‌کنند و منجر به افزایش حریم خصوصی می‌شوند. از ویژگی‌های استفاده از پارتیشن شیشه‌ای مات می‌توان به قابلیت نصب لوگوی سفارشی، شعارهای سازمانی و طرح‌های سفارشی بر روی شیشه مات اشاره کرد. پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم دار همچنین پارتیشن شیشه ای تک جداره یا پارتیشن شیشه ای دوجداره، عایق صدا هستند. البته میزان عایق صدا بودن به سبت ضخامت پارتیشن شیشه ای متفاوت است. انواع پارتیشن شیشه ای متحرک، رنگی و ساده برای آپارتمان ها، سالن های کنفرانس، ساختمان های اداری و تجاری، سالن های آرایشی، استودیو های عکاسی و همچنین پارتیشن کشویی شیشه ای و کانکس شیشه ای وجود دارد. لیست قیمت پارتیشن شیشه ای را از کارشناسان شهرپارتیشن بخواهید. می توانید تنها با یک تماس جواب تمام سوالات خود را دریافت کنید. 

پارتیشن شیشه ای مات چیست


مزایای استفاده از شیشه مات برای پارتیشن بندی

پارتیشن شیشه‌ای مات یکی از پرفروش‌ترین محصولات تولید شده در شهر پارتیشن است. این نوع پارتیشن‌ها علاوه بر این‌که نقش مهمی در تفکیک فضای کاری ایفا می‌کنند، به دلیل پوشش شیشه‌ای فضای کلی را بزر‌گ‌تر و در عین حال روشن‌تر نشان می‌دهند. از مهم‌ترین مزایای استفاده از شیشه مات برای پارتیشن بندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد حریم خصوصی برای فضاهایی نظیر سرویس‌های بهداشتی در استخرها و منازل
 • کاهش صدای محیط و ایجاد محیط آرام برای انجام امور دقیق و حیاتی
 • عبور نور تا آخرین ساعت‌های روشن روز و کاهش هزینه برق مصرفی ماهانه
 • کاهش خستگی کارکنان شرکت‌ها به دلیل استفاده از نور طبیعی روز و کاهش مصرف نورهای مصنوعی نظیر لامپ‌های کم مصرف و مهتابی‌ها
 • ایجاد اتاق‌ها و سالن‌های کنفرانس با حفظ حریم خصوصی افراد حاضر
 • ایجاد فضای استراحت در ساعت‌های مشخص کاری با تنظیم پارتیشن شیشه ای در حالت مات.
 • جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش هزینه‌های انرژی گرمایشی در طول سال
 • زیباسازی آپارتمان‌های کوچک همراه با تفکیک محیط
 • نصب ساده، وزن سبک و حمل و نقل آسان در کمترین زمان ممکن
 • قابلیت سفارشی‌ سازی طرح‌های موجود بر روی پارتیشن‌های شیشه ای مات
 • استفاده آسان و تغییر سریع حالت شیشه تنها با فشردن یک کلید
 • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار، در نتیجه عدم بروز شکستگی و ترک خوردگی
 • حفظ بهداشت و انجام تمیزکاری در کمترین زمان ممکن
 • برخورداری از قیمت‌های مقرون به صرفه

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مزایای پارتیشن شیشه‌ای مات، مواد اولیه بکار رفته در این پارتیشن‌های حرفه‌ای، استعلام قیمت و دریافت مشاوره با تیم متخصص شهر پارتیشن تماس حاصل فرمایید.

مزایای استفاده از شیشه مات برای پارتیشن بندی


مکان های مناسب استفاده از پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات در اکثر ساختمان‌های اداری، تجاری و آرایشگاه‌ها دیده می‌شود. همان‌طور که پیش از این اشاره شد، پارتیشن شیشه‌ای مات مزایای منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می‌دهند و این امکانات باعث افزایش نصب و راه اندازی این تفکیک کننده‌های حرفه‌ای شده است. به طور کلی مکان های مناسب استفاده از پارتیشن شیشه ای مات مکان‌هایی هستند که در آن‌ها رفت وآمد زیاد است و در آن‌ها ایجاد حریم خصوصی اهمیت پیدا می‌کند. آرایشگاه های زنانه یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی هستند که می‌توانند با استفاده از انواع پارتیشن شیشه‌ای مات علاوه بر این‌که حریم خصوصی مشتریان خود را افزایش می‌دهند، به دلیل قابلیت شستشوی شیشه، فضای کار خود را به یک فضای بهداشتی و پاکیزه تبدیل کنند. در همین راستا مطب‌های دندانپزشکی نیز به عنوان مکان‌های مناسب استفاده از پارتیشن شیشه ای مات شناخته می‌شوند. هتل‌ها از دیگر مکان‌هایی هستند که در آن‌ها پارتیشن شیشه‌ای مات دیده می‌شود. استخر، سونا و اتاق ماساژ فضاهایی از هتل هستند که به شدت نیازمند ایجاد حریم خصوصی هستند. بیمارستان‌ها یکی دیگر مکان های مناسب استفاده از پارتیشن شیشه ای مات به شمار می‌روند. همانطور که پیش از این اشاره شد، پارتیشن شیشه‌ای مات نقش مهمی در کاهش صدای محیط ایفا می‌کند، در نتیجه استفاده از پارتیشن در بخش‌هایی از بیمارستان که در آن بیماران به سکوت بیشتری نیاز دارند بسیار منطقی خواهد بود. حال که با کاربرد و مزایای پارتیشن شیشه ای مات آشنا شدید، می توانید با کمک تیم متخصص شهر پارتیشن بهترین و باکیفیت ترین پارتیشن شیشه ای مات را داشته باشید. پارتیشن شیشه ای مات را به شهرپارتیشن سفارش دهید.

نوشتن دیدگاه