پارتیشن با شیشه سکوریت

پارتیشن های شیشه ای به عنوان ابزاری برای جدا کردن فضا بدون اینکه بخواهیم دیوارهای آجری و ... در محیط به وجود آوریم استفاده می شوند. با وجود این پارتیشن ها می توان به خوبی محیط را مدیریت کرد و آن را به چند قسمت تقسیم کرد. وجود پارتیشن های شیشه ای برای اداره ها بسیار مفید است چرا که به راحتی می توان محیطی کوچک را به چند قسمت تقسیم کرد که هر کدام از کارکنان در بخش مربوط به خود مشغول به فعالیت باشد. پارتیشن های شیشه ای به دلیل عبور نور و سهولت در استفاده به جای دیوارهای آجری و ... محبوبیت بالایی دارند. بهترین نوع شیشه ای که می توانید از آن برای انواع پارتیشن ها استفاده کنید، شیشه سکوریت است. پارتیشن های شیشه ای به شکل پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم دار و پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دوجداره و در بعضی شرایط چندجداره تولید و به فروش می رسند. پارتیشن با شیشه سکوریت پیشنهاد بیشتر کارشناسانی است که قصد پیاده سازی انواع پارتیشن در یک محیط برای کارفرما را دارند. حال در ادامه توضیحات بیشتری در مورد پارتیشن با شیشه سکوریت می دهیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید. برای سفارش پارتیشن شیشه ای اصفهان و شهرهای دیگر با شهر پارتیشن در ارتباط باشید. 

پارتیشن با شیشه سکوریت

دلایل استفاده از شیشه سکوریت برای پارتیشن شیشه ای

شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه های مقاوم و نشکن است که بهترین گزینه برای انواع پارتیشن به شمار می رود. با وجود این شیشه ها خطر شکستن و خورد شدن شیشه روی سر افراد بسیار کم می شود. بگذارید فرض کنیم که شیشه سکوریت می شکند، ویژگی جالب این شیشه ها این است که در زمان شکستن کاملا پودر می شوند و ذرات آن به صورت صیقلی در می آید، این یعنی تیز نیستند و هیچ خطری برای افراد به وجود نمی آورند.
وجود این پارتیشین ها موجب می شود تا افراد با خیال راحت از آن ها برای جداسازی محیط استفاده کنند. برخی کارفرماها به دلیل برخورد اجسام ناگهانی به شیشه های سکوریت یا حوادث طبیعی مثل زلزله در استفاده از این پارتیشن ها نگرانی های خاص خود را دارند که باید بگوییم شیشه های سکوریت مقاومت بالایی دارند و با برخورد اجسام به راحتی نمی شکنند. تنها در صورتی این شیشه ها می شکنند که فشار بیش از اندازه ای به آن ها وارد شود.
همانطور که گفتیم بیشترین کاربردی پارتیشن با شیشه سکوریت در فضاهای اداری است. در این محیط ها فضا معمولا کم است و کارمندان به دلیل کمبود فضا نمی توانند بهره وری درستی داشته باشند. کارفرمایان با ایجاد دیوارهای بتنی یا آجری باعث می شوند که هوا در محیط به خوبی در جریان نباشد و نور طبیعی خورشید هم به خوبی در تمام محیط پخش نشود. در نهایت تمام این اتفاقات، بازدهی کارکنان تا حد زیادی پایین می آید و نمی توانند به خوبی به فعالیت های خود ادامه دهند. اما با وجود پارتیشن با شیشه سکوریت این مشکل حل می شود.

دلایل استفاده از شیشه سکوریت برای پارتیشن شیشه ای

مزایای شیشه سکوریت برای پارتیشن شیشه ای

شیشه سکوریت مزایای زیادی در بر دارد و به خاطر همین ویژگی ها نیز به عنوان بهترین گزینه برای پارتیشن بندی محیط و فضا استفاده می شود. حالا در زیر به ذکر ویژگی های مختلف آن می پردازیم:

  • استحکام و مقاومت بالا جزو بارزترین ویژگی های شیشه سکوریت است که در قبل هم در مورد آن صحبت کردیم. ضربات و آسیب های جزئی و مختلف به راحتی نمی توانند روی استحکام شیشه سکوریت تاثیری بگذارند. این مدل از شیشه ها فقط در صورتی آسیب می بینند که ضربه ای واقعا سنگین به آن ها وارد شود. تازه اگر ضربه ای هم ببینند، مانند شیشه های معمولی به تکه های تیز و برنده تبدیل نمی شوند لکه کاملا پودر خواهند شد و تکه آن ها صیقلی و صاف می شوند
  • مقاومت بالایی که انواع شیشه سکوریت در برابر گرما یا سرما دارند نیز یکی دیگر از ویژگی های مثبت آن ها است. در واقع این شیشه ها حتی می توانند دمایی تا 300 درجه سانتی گراد را تحمل کنند. جالب است بدانید که این رقم در مورد شیشه های معمولی 60 است. پس مهمترین دلیلی که فردی تمایل پیدا می کند به جای هر نوع پارتیشن دیگر از پارتیشن با شیشه سکوریت استفاده کند همین مسئله است. در واقع شیشه سکوریت در زمان تولید، طی فرآیندهای مختلف برودتی و حرارتی مختلف، مقاومت خیلی خوب در شرایط دمایی مختلف پیدا می کند
  • شیشه های سکوریت انواع مختلفی دارند که از جمله مدل های متنوع آن می توان به طرح دار، شفاف یا مات اشاره کرد. وجود مدل های مختلف در انواع این شیشه ها باعث می شود که کارفرما در انتخاب راحت باشد و بتواند کاملا با توجه به سلیقه و علایقی که دارد، پارتیشنی برای محیط و فضای مورد نظرش خریداری کند.

مزایای شیشه سکوریت برای پارتیشن شیشه ای

معایب شیشه سکوریت برای پارتیشن شیشه ای

اما شیشه های سکوریت معایبی هم دارند که در هنگام خرید پارتیشن با شیشه سکوریت باید حتما به این معایب توجه کنید:

  • مهمترین عیب شیشه های سکوریت عدم اصلاح آن ها بعد از عملیات برش است. شما باید اندازه های کاملا دقیقی به مجموعه خدمات پارتیشین بندی بدهید که کاملا بر اساس آن ها شیشه های سکوریت را آماده کنند. حتی اگر یک میلیمتر هم در به دست آوردن اندازه ها دچار خطا شوید، مجددا باید شیشه سکوریت دیگری استفاده کند چرا که شیشه قبلی به هیچ عنوان اصلاح نمی شود و نمی توان عملیات لبه زنی، سوراخ کاری یا برش را روی آن انجام داد. شما باید کارهای به دست آوردن ابعاد را به یک فرد حرفه ای بسپارید.
  • هر چند پارتیشن با شیشه سکوریت مقاومت بالایی دارد اما هر چه به سمت لبه های شیشه نزدیکتر می شویم، مقاومت آن هم پایین تر می آید و باید در هنگام استفاده از پارتیشن ها به این نکته توجه کنید.
  • پارتیشن شیشه با سکوریت هزینه بالایی دارد و باعث می شود که کارفرما برای تقسیم بندی محیط مبالغ زیادی پرداخت کند. صرفه جویی در هزینه ها همیشه بری کارفرمایان اهمیت زیادی دارد و با وجود انواع پارتیشن شیشه ای سکوریت تا حد زیادی از هزینه ها باید صرف پارتیشن بندی محیط شود. اما در مقابل قیمت بالا، این مدل از شیشه ها ویژگی ها و مزایای زیاد دیگری دارند که در قبل به آن ها اشاره کردیم.

با توجه به ویژگی هایی که در طول این مطلب در مورد پارتیشن با شیشه سکوریت ذکر کردیم، حالا می توانید با خیال راحت در مورد خرید این نوع از پارتیشن ها تصمیم گیری کنید. اگر هنوز هم سوالاتی در مورد این محصول دارید که در این مطلب به آن پاسخی ندادیم، می توانید همین حالا با مشاوره های وب سایت شهر پارتیشن تماس بگیرید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ها  
قربان ببخشید شیشه های سکوریت را می توان مات هم کرد؟
به نقل از شهریاری:
قربان ببخشید شیشه های سکوریت را می توان مات هم کرد؟

بله امکان این کار وجود دارد با شماره ها تماس بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول پارتیشن با شیشه سکوریت

هزینه شیشه سکوریت را چگونه می توان محاسبه کرد؟
قیمت به نسبت ابعاد پروژه و سلیقه شما برای طراحی پروژه متفاوت خواهد بود بنابراین باید با کارشناسان شهرپارتیشن تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار بدهید تا قیمت تخمینی را در اختیار شما قرار دهند.
چگونه پارتیشن با شیشه سکوریت برای پروژه خود سفارش دهیم؟
تنها کافی است تا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان شهرپارتیشن در ارتباط باشید. آن ها در مراحل بعدی شما را راهنمایی خواهند کرد.